Koronawirus - Konferencje prasowe Prezydenta Torunia | www.torun.pl

Gfarika ilustracyjna. Biały napis "Szczepimy się", na niebieskim tle.

Koronawirus - Konferencje prasowe Prezydenta Torunia

 • Na zdjęciu prezydent Michał Zaleski przekazuje informacje podczas konferencji
  Koronawirus, Miasto
  Podczas 27. sesji Rady Miasta Torunia prezydent Michał Zaleski przekazał radnym szereg informacji dotyczących aktualnej sytuacji epidemicznej i funkcjonowania miasta.
 • Na zdjęciu: prezydent Michał Zaleski
  Koronawirus
  W ciągu ostatniej doby w Toruniu potwierdzono 118 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, jedna osoba zmarła w skutek chorób współistniejących z COVID-19. Do zdrowia wróciło 72 mieszkańców miasta.
 • Na zdjęciu prezydent Michał Zaleski przekazuje informacje podczas konferencji
  Koronawirus, Miasto
  Podczas 26. sesji Rady Miasta Torunia prezydent Michał Zaleski przekazał radnym szereg informacji dotyczących aktualnej sytuacji epidemicznej i funkcjonowania miasta.
 • Prezydent Michał Zaleski podczas konferencji prasowej, ubrany w maseczkę
  Koronawirus, Miasto
  Podczas konferencji prasowej epidemicznej w dniu 5 stycznia 2021 r. prezydent Michał Zaleski przedstawił aktualne informacje dotyczące Torunia.
 • Na zdjęciu prezydent Michał Zaleski z czerwoną maseczką podczas konferencji
  Koronawirus, Miasto
  Podczas konferencji prasowej, 23 grudnia 2020 r. prezydent Torunia Michał Zaleski poinformował o aktualnej sytuacji epidemicznej w mieście.
 • Prezydent Michał Zaleski na tle niebieskiej ścianki promocyjnej z herbem Torunia
  Koronawirus, Miasto
  Podczas 25. sesji Rady Miasta Torunia prezydent Michał Zaleski przekazał radnym szereg informacji dotyczących aktualnej sytuacji epidemicznej i funkcjonowania miasta.
 • na zdjęciu: prezydent Michał Zaleski w trakcie konferencji prasowej
  Koronawirus, Miasto
  12 listopada 2020 roku podczas konferencji prasowej prezydent Torunia Michał Zaleski przedstawił dziennikarzom wybrano projekty uchwał, które znajdą się w programie najbliższej sesji Rady Miasta Torunia.
 • Na zdjęciu: wykres przedstawiający liczbę zakażonych koronawirusem, wyleczonych i ofiar śmiertelnych w Toruniu od początku pandemii
  Koronawirus
  10 listopada 2020 roku podczas konferencji prasowej prezydent Torunia Michał Zaleski przedstawił aktualną sytuację epidemiczną w mieście. Zachęcił także do wywieszania biało-czerwonych flag na prywatnych domach z okazji święta 11 listopada .
 • Koronawirus, Miasto
  Prezydent Torunia Michał Zaleski przedstawił najnowsze dane dot. sytuacji epidemicznej w Toruniu.
 • Koronawirus, Miasto
  Podczas konferencji prasowej prezydent Torunia Michał Zaleski przedstawił aktualną sytuację epidemiczną w mieście.
 • Koronawirus, Miasto
  Podczas konferencji prasowej prezydent Torunia Michał Zaleski przedstawił aktualną sytuację epidemiczną w mieście.
 • Koronawirus, Miasto
  Podczas konferencji prasowej, 26 października 2020 r. prezydent Torunia Michał Zaleski poinformował o aktualnej sytuacji epidemicznej w mieście.
 • Koronawirus, Miasto
  Podczas konferencji prasowej, 23 października 2020 r. prezydent Torunia przedstawił nowe obostrzenia epidemiczne. Przedstawiono również zmiany w organizacji ruchu na placu Niepodległości.
 • Prezydent Michał Zaleski podczas zdalnej sesji Rady Miasta Torunia, w tle herb miasta
  Koronawirus, Miasto
  Podczas 23. sesji Rady Miasta Torunia prezydent Michał Zaleski przekazał radnym szereg informacji dotyczących funkcjonowania miasta.
 • Prezydent Michał Zaleski podczas konferencji prasowej w trybie zdalnym
  Miasto
  Podczas konferencji prasowej w dniu 19 października 2020 r. prezydent Michał Zaleski poinformował o aktualnej sytuacji epidemicznej w mieście.
 • Grafika przedstawia wykres pokazujący miesięczny przyrost liczby zachorowań na Covid-19 wToruniu ze szczególnym wzrostem w październiku
  Miasto
  W Toruniu aktualnie 381 osób jest zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2, z czwartku na piątek przybyło 29. W ciągu doby nie zmieniła się liczba osób wyleczonych oraz zmarłych.
 • Na zdjęciu: tramwaj MZK w "maseczce" stojący na przystanku przed Urzędem Miasta
  Koronawirus, Miasto, MZK
  Ograniczenie liczby pasażerów do 30% wszystkich miejsc siedzących i stojących. Co drugie miejsce siedzące musi pozostać wolne. Maseczki na twarzach pasażerów i dystans społeczny. Takie warunki obowiązują w komunikacji miejskiej w Toruniu, w związku z włączeniem miasta do "czerwonej strefy".
 • Na zdjęciu: uczeń korzystający z laptopa
  Miasto
  Od poniedziałku 19 października 2020 roku szkoły ponadpodstawowe przejdą w tryb nauki zdalnej. Dotyczy to 25 szkół prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń – 11 liceów ogólnokształcących, 8 techników i 4 szkół branżowych pierwszego stopnia oraz Szkoły Przyspasabiającej do Pracy i Szkoły Muzycznej.
 • na zdjęciu: prezydent Michał Zaleski w trakcie konferencji prasowej
  Miasto
  Na terenie Torunia i powiatu toruńskiego potwierdzono 433 przypadki koronawirusa SARS-CoV-2. 278 osób zarażonych to mieszkańcy miasta, a 155 zamieszkuje powiat toruński. Od poniedziałku 14 września przybyło aż 39 z potwierdzonym zarażeniem.
 • Na zdjęciu: Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski
  Miasto
  U 406 mieszkańców miasta Torunia i powiatu toruńskiego wykryto koronawirusa SARS-CoV-2. 262 zarażonych to torunianie, a 144 mieszkańcy powiatu. 282 osób powróciło do zdrowia.
 • Prezydent Michał Zaleski podczas sesji Rady Miasta przeprowadzonej on-line siedzi na tleniebieskiej ścianki z herbem Torunia
  Miasto
  10 września 2020 roku Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski przedstawił radnym informacje dotyczące sytuacji w mieście związanej z pandemią koronawirusa.
 • Na zdjęciu widać toruńską starówkę oraz Wisłę - z lotu ptaka
  Miasto
  W Toruniu i powiecie toruńskim zanotowano do tej pory 361 przypadków zakażenia koronawirusem. Do zdrowia powróciło 218 osób, jednak 21 osób zmarło od początku pandemii.
 • Na zdjęciu widać prezydenta miasta Torunia Michała Zaleskiego i skarbnika miasta Magdalenę Flisykowską-Kacprowicz siedzących przy stole konferencyjnym w czasie konferencji prasowej
  Miasto
  Korekty w budżecie miasta na rok 2020 i w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2020-2050 przedstawione zostały podczas konferencji prasowej, jaka odbyła się w dniu 3 września 2020 r.
 • Miasto
  Jednostki oświatowe w Toruniu są gotowe do rozpoczęcia nowego roku szkolnego, które nastąpi już 1 września 2020 r. O tym, jak będą funkcjonować przedszkola, oddziały przedszkolne i szkoły w dobie pandemii, poinformował prezydent Michał Zaleski podczas konferencji prasowej przeprowadzonej w trybie zdalnym 26 sierpnia 2020 r.
 • Na zdjęciu: siedziba MOPR-u przy ul. Słowackiego
  Miasto
  Budynki Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie przy Słowackiego 114 i 118 znowu są otwarte. Zakończono badania pracowników, którzy mieli kontakt z osobą zarażoną koronawirusem. Wszystkie pobrane wymazy dały wynik negatywny.
 • Miasto
  Na terenie Torunia i powiatu toruńskiego potwierdzono 189 przypadków zarażenia koronawirusem. Kwarantanną objęto 255 osób, z czego 32 osoby przebywają w miejscu kwarantanny zbiorowej. 121 osób powróciło do zdrowia. Od początku trwania pandemii odnotowano 19 zgonów.
 • Miasto
  PSSE w Toruniu informuje, że koronawirusa SARS-CoV-2 wykryto u 141 mieszkańców Torunia i powiatu toruńskiego – ostatnia zarażona osoba to mieszkaniec Torunia, który został przebadany po przeprowadzeniu wywiadu epidomiologicznego.
 • Miasto
  8 czerwca 2020 r. egzaminem z języka polskiego rozpoczną się tegoroczne matury. Ze względu na pandemię COVID-19 egzamin zorganizowany zostanie w nowej formule. Przystąpi do niego 2977 absolwentów toruńskich szkół.
 • Miasto
  U 140 osób z terenu Torunia i powiatu toruńskiego potwierdzono zarażenie koronawirusem. Do zdrowia powróciło już 113 z nich. Kwarantanną objęto 174 osoby. Odnotowano 17 zgonów – 1 czerwca mężczyzna mieszkający na terenie powiatu toruńskiego zmarł w Jednoimiennym Szpitalu w Grudziądzu.
 • Miasto
  Od początku epidemii w Toruniu i powiecie toruńskim potwierdzono 136 przypadków zarażenia koronawirusem. W szpitalu zakaźnym przebywa 8 osób. Kwarantanną objęto 629 osób, a 334 osoby przebywają w nadzorze epidemiologicznym. Zwiększa się liczba ozdrowieńców – jest ich już 100 osób. Odnotowano 16 zgonów.