www.torun.pl

Rozwój sportu – rusza konkurs

Miasto, Sport
Data publikacji: 15 września 2020
Autor: Magdalena Winiarska
Na zdjęciu widać trzy piłki do gry w piłkę nożną, leżące na murawie, w tle widać trybuny polamowane na żółto-niebiesko.

Prezydent Torunia ogłosił otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań Gminy Miasta Toruń w zakresie rozwoju sportu w okresie od 1 października 2020 r. do 31 grudnia 2020 roku w kategorii senior. Rodzaj zadania: szkolenie sportowe, organizacja i udział toruńskich drużyn piłki nożnej mężczyzn w rozgrywkach seniorskich w III lidze.

Łącznie na wykonanie zadań z zakresu rozwoju sportu w kat. senior miasto planuje przeznaczyć 340.000 z.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przygotowanie i złożenie ofert na realizację zadań elektronicznie za pomocą GENERATORA OFERT witkac.pl  oraz w wersji papierowej stanowiącej wydruk z  GENERATORA OFERT witkac.pl.

Termin składania ofert w ramach otwartego konkurs na realizację zadań w zakresie rozwoju sportu upływa w z dniem 21 września 2020 r. Oferty w wersji papierowej należy złożyć do godz. 15:00 w siedzibie Wydziału Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Torunia, ul. Fałata 39.

Szczegóły dotyczące konkursu, w tym pełna treść ogłoszenia, formularz oferty wraz ze wzorami załączników wymienionych w ogłoszeniu jest opublikowana:

- w Biuletynie Informacji Publicznej (w dziale „Ogłoszenia PMT") – przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej,

- w miejskim serwisie informacyjnym dla organizacji pozarządowych orbiTorun – przejdź na stronę serwisu informacyjnego orbiTorun.

Fot. Wojtek Szabelski

Najczęściej czytane aktualności

 • Eko, Miasto
  Trwa realizacja projektu obywatelskiego, w ramach którego w Toruniu pojawią się tzw. zielone przystanki komunikacji miejskiej. Gotowa jest koncepcja projektowa.
 • Na zdjęciu: budynek Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu
  Kultura, Miasto
  Krzysztof Stanisławski 1 października 2020 roku obejmie stanowisko dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu.
 • Na zdjęciu: tramwaj jadący po ulicach miasta
  MZK
  W najbliższą sobotę 26 września 2020 r., w związku z zawodami żużlowymi na Motoarenie, uruchomiony zostanie dodatkowy kurs tramwaju linii nr 5.
 • Na zdjęciu: gala Festiwalu Camerimage 2019 na toruńskich Jordankach
  Kultura, Miasto
  Radni wyrazili zgodę na zmiany w budżecie miasta na rok 2020 i w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2020-2050. Dotyczyły one przesunięć w finansowaniu Europejskiego Centrum Filmowego Camerimage. Władze EFC zwróciły się z prośbą o zgodę na wykorzystanie 1 miliona złotych z dotacji celowej na wydatki inwestycyjne, a nie na organizację...
 • Miasto
  Co roku w ostatnią niedzielę września przypada Międzynarodowy Dzień Głuchych. To okazja do przypomnienia o potrzebach i problemach osób dotkniętych utratą słuchu.
 • 22. sesja Rady Miasta Torunia - ekran monitora na tle banera Toruń
  Miasto
  Radni podczas sesji Rady Miasta 24 września przegłosowali stanowisko ws. treści budżetu na rok 2021.
 • Koncerty klasyczne i rozrywkowe, Noc Naukowców w Młynie Wiedzy, jesienne wycieczki miejskie i podmiejskie, a dla dzieciaków przegląd filmów w CSW - to tylko mały wyjątek z tego, co będzie się działo w ten weekend w toruńskiej kulturze. A w sporcie decydujący mecz o awans do PGE Ekstraligi rozegra Apator Toruń.
 • Toruńscy radni zgodzili się na wydłużenie kadencji organów pomocniczych Gminy Miasta Toruń.
 • 85 billboardów promujących potencjał gospodarczy Torunia zostanie odśłoniętych w 10 polskich miastach w ramach projektu „Invest in BiT CITY2”.
 • 1 października 2020 roku w Dworze Artusa odbędzie się tegoroczny koncert Fundacji Platon. Gwiazdą wieczoru będzie zespół KROKE.
 • Toruńscy radni podczas sesji 24 września 2020 roku przyjęli uchwałę w sprawie nadania parkowi w obrębie al. Niezależnego Zrzeszenia Studentów, al. Jana Pawła II, ulic: Chopina i Tujakowskiego oraz al. 500-lecia nazwy „Park 100-lecia Powrotu Torunia do Wolnej Polski”.
 • Radni jednogłośnie wyrazili zgodę na zmianę wysokości stawek podatków od środków transportowych i podatków od nieruchomości.
 • Wieloletni dyrektor Muzeum Okręgowego w Toruniu Marek Rubnikowicz otrzyma Medal "Za zasługi dla Miasta Torunia" na wstędze – tak jednogłośnie zdecydowali radni podczas 22. sesji Rady Miasta Torunia 24 września 2020 r.
 • W poniedziałek 28 września 2020 r. zmieni się organizacja ruchu drogowego w rejonie pl. Niepodległości.