Spisz się i wygrywaj | www.torun.pl

Spisz się i wygrywaj

Miasto
Data publikacji: 02 kwietnia 2021
Autor: Magdalena Kujawa
grafika na temat loterii NSP

Każda osoba, która dokonuje samospisu w aplikacji w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań, może wziąć udział w loterii. Do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym samochód osobowy.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, który rozpoczął się 1 kwietnia 2021 r. i potrwa do 30 czerwca (planowana nowelizacja ustawy przedłuży go do 30 września), po raz pierwszy jest obowiązkowy i przeprowadzany jest metodą samospisu. Za jego organizację odpowiada Główny Urząd Statystyczny.

Wszystkie potrzebne informacje na temat NSP znajdziesz na https://spis.gov.pl/. Tam również wypełnisz ankietę spisową.
Utworzona została także podstrona w toruńskim serwisie miejskim www.torun.pl/spis2021, gdzie zamieszczone zostały najważniejsze informacje ogólnopolskie i lokalne.

Aby wziąć udział w loterii należy:

 • w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca dokonać samospisu przy użyciu aplikacji dostępnej na stronie https://spis.gov.pl/,
 • zachować kod potwierdzający dokonanie samospisu,
 • w okresie przyjmowania zgłoszeń (przyjmowanie zgłoszeń rusza 22.04.2021 r.) dokonać prawidłowego zgłoszenia za pośrednictwem strony internetowej https://loteria.spis.gov.pl/.

Organizator przygotował nagrody o łącznej wartości 2.183.984,00 zł. W loterii przewidziano 1.456 nagród. Są to:

 • nagroda główna w postaci samochodu Toyota Yaris wraz z polisą ubezpieczeniową. Na każde województwo przypada jedna nagroda główna (w sumie rozlosowanych zostanie 16 samochodów)
 • nagroda I stopnia w postaci karty przedpłaconej o wartości 1.000,00 zł. Takich nagród jest 480 (na województwo kujawsko-pomorskie przypada 5 nagród w każdym z sześciu etapów loterii)
 • nagroda II stopnia w postaci karty przedpłaconej o wartości 500,00 zł. Tych nagród jest 960 (na województwo kujawsko-pomorskie przypada 10 nagród w każdym z sześciu etapów loterii)

Kliknij i przeczytaj więcej o loterii (pod linkiem znajduje się również regulamin)

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu prezydent Michał Zaleski w maseczce podczas sesji Rady Miasta Torunia zdalnej
  Koronawirus
  Podczas 29. sesji Rady Miasta Torunia prezydent Michał Zaleski przekazał radnym szereg informacji dotyczących aktualnej sytuacji epidemicznej i funkcjonowania miasta.
 • Na zdjęciu widać boisko typu orlik
  Koronawirus, Miasto
  Od 19 kwietnia 2021 roku będzie możliwość uprawiania sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu – przy zachowaniu limitu 25 osób.
 • Postać z napisem UMK na tle instalacji Skyway
  Kultura, Miasto
  Uniwersytet Mikołaja Kopernika organizuje warsztaty audiowizualne dla osób zainteresowanych współtworzeniem mappingu 3D, który zostanie zaprezentowany na festiwalu Skyway w 2022 r.
 • Pracownik w specjalnej uprzęży alpinistycznej wycina jemiołę z wysokiego drzewa
  Miasto
  Zagrażające bezpieczeństwu ludzi i mienia, obumarłe oraz nierokujące szans na przeżycie drzewa zostaną usunięte.
 • Miasto
  16 kwietnia 2021 r. minęła 16. rocznica śmierci prof. Artura Hutnikiewicza i 9. rocznica śmierci prof. Mariana Biskupa - wybitnych toruńskich humanistów, honorowych obywateli Torunia.
 • Grafika ogólna - nowe statystyki dla Torunia
  Koronawirus, Miasto
  17 847 nowych zachorowań na COVID-19 oraz 595 zgonów - to ogólnopolskie dane epidemiologiczne na piątek 16 kwietnia 2021 r. W Toruniu - 72 zakażenia i 2 zgony.
 • Oświadczenie rzecznika prasowego Prezydenta Miasta Torunia, Anny Kulbickiej-Tondel, po briefingu ProNatura i Miasta Bydgoszcz, który odbył się w dniu 15 kwietnia 2021 r., w sprawie spalarni odpadów w Bydgoszczy.
 • Tegoroczni maturzyści mają przed sobą spore wyzwanie - przygotowują się do egzaminu dojrzałości w trakcie nauki zdalnej i w niełatwym czasie pandemii. Z pomocą przychodzi Iza Kasperek, która poprowadzi „Powtórkę do matury z języka polskiego”. Warsztaty online odbędą się 17 kwietnia, są one całkowicie darmowe, ale obowiązują zapisy na stronie...
 • Po raz kolejny na sprzedaż zostaną wystawione działki inwestycyjne w rejonie ulic Pera Jonssona i Szosy Bydgoskiej w Toruniu. 6 lipca 2021 r. odbędzie się przetarg dotyczący sprzedaży gruntów między Motoareną a budynkami dawnego Merinoteksu.
 • Obowiązek wpisania numeru rejestracyjnego, zwolnienia z opłat w dni wolne od pracy, reklamacje wezwań do zapłaty - 15 kwietnia 2021 r. Rada Miasta Torunia przyjęła zmiany w uchwale dot. stref płatnego parkowania.
 • Kolejny dzień przyniósł w Toruniu 92 potwierdzone testami nowe zakażenia koronawirusem. Z 14 na 15 kwietnia 2021 r. odnotowano też 4 ofiary śmiertelne. To już 422 torunian, którzy przegrali walkę z pandemią.
 • 18 kwietnia przypada Ogólnopolski Dzień Pacjenta w śpiączce – święto uchwalone przez Sejm RP 23 listopada 2012 roku. Celem obchodów Dnia Pacjenta w śpiączce jest próba zrozumienia problemów takich pacjentów i stworzenie opieki mającej na celu wybudzanie pacjentów ze śpiączki, gdy tylko okaże się to możliwe. W toruńskiej Fundacji „Światło”...
 • 15 kwietnia 2021 roku podczas sesji Rady Miasta radni przyjęli uchwałę w sprawie szczególnych warunków udzielania świadczeń pomocy materialnej o charakterze motywacyjnym uczniom z toruńskich szkół. Przyjęta uchwała, wraz z autopoprawką zgłoszoną przez radnych, określa także formy i zakres tych świadczeń oraz trybu postępowania w tych sprawach.
 • Podczas sesji Rady Miasta Torunia 15 kwietnia 2021 roku radni jednogłośnie przyjęli uchwałę, która wprowadza zmiany w realizacji budżetu obywatelskiego w naszym mieście.