5 lat Mojej Starówki | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

5 lat Mojej Starówki

Biznes, Miasto
Data publikacji: 29 września 2022
Autor: Filip Tomasik

Program Moja Starówka świętuje 5. urodziny. Program oferuje rabaty w 92 punktach handlowych i usługowych na starówce.

Jak szacuje Biuro Toruńskiego Centrum Miasta, z karty rabatowej Moja Starówk@ korzysta już około 30 000 mieszkańców. Karta umożliwia uzyskanie atrakcyjnych zniżek przy płaceniu za towary i usługi oferowane przez przedsiębiorców z toruńskiej starówki. Są wśród nich: sklepy odzieżowe, obuwnicze, optometrie, restauracje, kluby, kawiarnie, księgarnie. 

- Program Moja Starówka rozwija się i wciąż zyskuje nowych uczestników, którzy mogą korzystać z rabatów w wielu sklepach i punktach usługowych skupionych na jednym obszarze. - mówi Aleksandra Iżycka, Dyrektor Biura Toruńskiego Centrum Miasta.Cały czas pracujemy nad usprawnieniami, korzystamy z nowinek technicznych, które ułatwiają korzystanie z programu. Pamiętamy również o ekologii, dlatego stopniowo odchodzimy od plastikowych kart, zastępując je rozwiązaniami cyfrowymi. 

Bezpłatną kartę Moja Starówk@ można pobrać ze strony i korzystać z niej za pośrednictwem aplikacji STOCARD. Wysokość rabatu została indywidualnie ustalona przez każdego z partnerów programu i może się różnić w poszczególnych punktach partnerskich.

Program funkcjonuje od października 2017 r. Aktualna lista rabatów jest umieszczona na wygodnej do przeglądania – zarówno w wersji na przeglądarki komputerowe, jak i w wersji mobilnej – dedykowanej stronie: torun.pl/mojastarowka Znajduje się na niej również mapa punktów oferujących rabaty oraz bezpośrednie linki do stron partnerów w serwisach społecznościowych, użyteczne zwłaszcza w przypadku zamówień na wynos lub z dostawą.

 

infografika nt. programu Moja Starówka

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu; rzeźba mostu im. gen. E. Zawackiej wykonana w lodzie
  Miasto
  Jedną z atrakcji 10. rocznicy powstania mostu gen. Elżbiety Zawackiej było rzeźbienie mostu w lodzie. Spektakularna rzeźba stanęła na Rynku Staromiejskim.
 • Kultura, Miasto, Sport
  Od 10 lat białe łuki mostu im. gen. Elżbiety Zawackiej są nieodłącznym elementem panoramy Torunia. Rocznicę otwarcia drugiego toruńskiego mostu drogowego obchodzimy w ten weekend.
 • Na zdjęciu: walka bokserska
  Miasto, Sport
  9 i 10 grudnia 2023 r. w hali tenisowej przy ul. Szosa Chełmińska odbędą się walki finałowe Mistrzostw Polski w Boksie Olimpijskim.
 • Na zdjęciu: otwarcie Mistrzostw Polski w Boksie Olimpijskim
  Miasto, Sport
  Od 4 do 10 grudnia 2023 r. Toruń jest stolicą boksu – rozpoczęły się Mistrzostwa Polski seniorek i seniorów w boksie olimpijskim.
 • Inwestycje, Miasto
  Dokładnie 9 grudnia 2013 r. pierwsze samochody przejechały nowym mostem drogowym przy ul. Wschodniej w Toruniu. - Most połączył dwa brzegi Wisły oraz dwa skupiska osiedli miejskich – prawobrzeże i lewobrzeże. Spełnił wieloletnie i wielopokoleniowe oczekiwania oraz potrzeby mieszkanek i mieszkańców Torunia – powiedział prezydent Torunia Michał...
 • Miasto
  Miejsce na Osiedlu Mieszkaniowym Glinki, gdzie podczas prowadzonych prac inwestycyjnych w 2016 r. odnaleziono zbiorowe mogiły jeńców niemieckich, pozostanie terenem zielonym. W najbliższym czasie z tego terenu znikną materiały budowlane i maszyny. - Teren zagospodarujemy zielenią, nasadzeniami krzewów i posianiem trawy. Zostanie on tymczasowo...
 • Prezydent Torunia Michał Zaleski odwiedził z opłatkiem i upominkami toruńskie kluby seniora.
 • 9 i 10 grudnia 2023 r. w hali tenisowej przy ul. Szosa Chełmińska odbędą się walki finałowe Mistrzostw Polski w Boksie Olimpijskim.
 • Od 10 lat białe łuki mostu im. gen. Elżbiety Zawackiej są nieodłącznym elementem panoramy Torunia. Rocznicę otwarcia drugiego toruńskiego mostu drogowego obchodzimy w ten weekend.
 • W najbliższą niedzielę, 10 grudnia 2023 r., w rejonie Motoareny odbędzie się impreza samochodowa „4. Toruńska Barbórka”. W związku z tym z ruchu na kilka godzin zostanie zmieniona organizacja ruchu.
 • Miejsce na Osiedlu Mieszkaniowym Glinki, gdzie podczas prowadzonych prac inwestycyjnych w 2016 r. odnaleziono zbiorowe mogiły jeńców niemieckich, pozostanie terenem zielonym. W najbliższym czasie z tego terenu znikną materiały budowlane i maszyny. - Teren zagospodarujemy zielenią, nasadzeniami krzewów i posianiem trawy. Zostanie on tymczasowo...
 • Od 2009 r. na Rynku Nowomiejskim odbywa się co roku plenerowa Wigilia Miejska dla mieszkańców i gości miasta.
 • W ramach prowadzonych w Toruniu nasadzeń ponad 80 drzew pojawiło się na nowym osiedlu w północnej części Torunia, tzw. Jarze.
 • Na terenie miasta Torunia i powiatu toruńskiego prognozowane są słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź.