5 lat Mojej Starówki | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

5 lat Mojej Starówki

Biznes, Miasto
Data publikacji: 29 września 2022
Autor: Filip Tomasik

Program Moja Starówka świętuje 5. urodziny. Program oferuje rabaty w 92 punktach handlowych i usługowych na starówce.

Jak szacuje Biuro Toruńskiego Centrum Miasta, z karty rabatowej Moja Starówk@ korzysta już około 30 000 mieszkańców. Karta umożliwia uzyskanie atrakcyjnych zniżek przy płaceniu za towary i usługi oferowane przez przedsiębiorców z toruńskiej starówki. Są wśród nich: sklepy odzieżowe, obuwnicze, optometrie, restauracje, kluby, kawiarnie, księgarnie. 

- Program Moja Starówka rozwija się i wciąż zyskuje nowych uczestników, którzy mogą korzystać z rabatów w wielu sklepach i punktach usługowych skupionych na jednym obszarze. - mówi Aleksandra Iżycka, Dyrektor Biura Toruńskiego Centrum Miasta.Cały czas pracujemy nad usprawnieniami, korzystamy z nowinek technicznych, które ułatwiają korzystanie z programu. Pamiętamy również o ekologii, dlatego stopniowo odchodzimy od plastikowych kart, zastępując je rozwiązaniami cyfrowymi. 

Bezpłatną kartę Moja Starówk@ można pobrać ze strony i korzystać z niej za pośrednictwem aplikacji STOCARD. Wysokość rabatu została indywidualnie ustalona przez każdego z partnerów programu i może się różnić w poszczególnych punktach partnerskich.

Program funkcjonuje od października 2017 r. Aktualna lista rabatów jest umieszczona na wygodnej do przeglądania – zarówno w wersji na przeglądarki komputerowe, jak i w wersji mobilnej – dedykowanej stronie: torun.pl/mojastarowka Znajduje się na niej również mapa punktów oferujących rabaty oraz bezpośrednie linki do stron partnerów w serwisach społecznościowych, użyteczne zwłaszcza w przypadku zamówień na wynos lub z dostawą.

 

infografika nt. programu Moja Starówka

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto
  Od późnego popołudnia 5 grudnia 2022 r. należy spodziewać się marznących opadów deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź. Na drogach i chodnikach będzie ślisko. Apelujemy o dostosowanie prędkości do panujących warunków. Jak podaje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, oprócz marznących opadów deszczu oraz mżawki grożą nam mgły i zamglenia...
 • Inwestycje, Miasto
  W związku z kolejnym etapem prac przy modernizacji torowiska tramwajowego od soboty 10 grudnia 2022 r. zmieni się organizacja ruchu drogowego w rejonie ul. Warneńczyka i Grudziądzkiej.
 • Zainwestuj w Toruniu – podsumowanie kampanii promocyjnej
  Miasto
  Zakończyła się ogólnopolska kampania prasowa promująca potencjał gospodarczy Torunia oraz miejskie tereny inwestycyjne. Kampania była elementem kompleksowych działań prowadzonych przez Centrum Wsparcia Biznesu w ramach projektu „Invest in BiT CITY 2”. W ramach cyklu artykułów prasowych opublikowanych na łamach Gazety Wyborczej i Dziennika Gazeta...
 • Kajko i Kokosz opanowali Zamek Krzyżacki
  Kultura, Miasto
  W pierwszy weekend grudnia (3-4 grudnia 2022 roku) na Zamku Krzyżackim zrobiło się gwarnie, tłoczno i kolorowo. A to wszystko za sprawą bohaterów komiksów Janusza Christy – Kajka, Kokosza i spółki.
 • Kultura, Miasto
  W sobotę, 10 grudnia 2022 r. Książnica Kopernikańska przy ul. Słowackiego 8 udostępnia swoją wypożyczalnię gier i zaprasza całe rodziny na Mikograjki, żeby zagrać w planszówki i karcianki.
 • Zbiórka darów #bizneswtoruniu
  Biznes, Miasto, Toruń dla Ukrainy
  Ruszyła miejska zbiórka darów dla walczącego z agresorem Narodu Ukraińskiego. Apel do toruńskich przedsiębiorców o wsparcie obywateli Ukrainy i pomoc w przetrwaniu zimy wystosował Zbigniew Fiderewicz, zastępca prezydenta Miasta Torunia. 
 • W pierwszą niedzielę grudnia 2022 r. Toruń ponownie gościł biegaczy z całego kraju w ramach jubileuszowej 20. edycji Festiwalu Biegów Świętych Mikołajów.
 • Toruń świętuje 25. rocznicę wpisania Zespołu Staromiejskiego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO!
 • Rozpoczęła się 15. edycja festiwalu Sztuki Natury. W toruńskich galeriach i centrach kultury można podziwiać wystawy sztuk wizualnych inspirowanych przyrodą.
 • Silnie związane z Toruniem flisackie tradycje zostały wpisane na listę reprezentatywną niematerialnego dziedzictwa kulturowego ludzkości UNESCO!
 • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji odbudował i ponownie postawił powłokę nad pełnowymiarowym boiskiem do piłki nożnej przy ul. Przy Skarpie. Charakterystyczny biały balon, a mówiąc fachowo, powłoka pneumatyczna, jest z powrotem na swoim miejscu.
 • Niezwykły, świątecznie iluminowany i rozbrzmiewający kolędami tramwaj zgodnie z tradycją rozpocznie w Mikołajki, 6 grudnia 2022 r. kursowanie po ulicach Torunia. Podczas jego pierwszego przejazdu nie zabraknie niespodzianek.
 • W niedzielę, 4 grudnia 2022 r. wystartuje jubileuszowy XX FESTIWAL BIEGÓW ŚWIĘTYCH MIKOŁAJÓW. Dzień wcześniej, 3 grudnia 2022 r., na Rynku Staromiejskim w godz. 11:00 – 12:30, odbędą się imprezy dla dzieci, w tym BIEG MIKOŁAJKA.
 • W najbliższą niedzielę 4 grudnia 2022 r. w godzinach od 11.30 do 14.30 ulicami Torunia pobiegną Święci Mikołajowie.