JM0149 | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

JM0149

Budżet obywatelski w Toruniu 2020, informacje o projekcie:

Rodzaj zadania: 
Jakubskie-Mokre(JM)
Numer projektu: 
JM0149
Tytuł projektu: 
Strefa sportowo-rekreacyjna - siłownia plenerowa oraz strefa street workout.
Lokalizacja: 
Ul. Osikowa 11, działka numer 131, obręb 50. Lokalizacja projektu teren SP nr 23 w Toruniu. Teren ogólnodostępny dla dzieci i młodzieży, w pobliżu plac zabaw, boisko typu Orlik oraz tzw. zielony zakątek.
Opis projektu: 
Siłownia plenerowa oraz strefa street workout uzupełnią strefę sportowo-rekreacyjną dla dzieci i młodzieży oraz mieszkańców osiedla.Bliska lokalizacja projektu przy placu zabaw dla dzieci młodszych, zielonym zakątku dla opiekunów oraz boiska typu "Orlik" skutkować będzie częstym wykorzystaniem urządzeń zarówno przez młodszych jak i starszych. Obiekt jest ogólnodostępny, ogrodzony, z dostępnością, z dostępnością dla użytkowników w godzinach 6.00-22.00. Będą z niego korzystać zarówno mieszkańcy osiedla, uczniowie szkoły jak i młodzież z pobliskich osiedli. Siłownia plenerowa oraz street workout będą zachęcać każdego do aktywności fizycznej. Ponad to uprawianie sportu na świeżym powietrzu uczy dzieci i młodzież wytrwałości, dążenia do celu, wyrabiania nie tylko siły mięśni, ale i woli.
Budżet na rok: 
2020

Najczęściej czytane aktualności

  • Poznaliśmy pierwsze nazwiska zaproszonych artystów!
  • 11 czerwca 2024 r. prezydent Paweł Gulewski spotkał się z Radami Okręgów Staromiejskie i Bydgoskie.
  • Prezydent Torunia wydłużył termin zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
  • W dniach 15-17 czerwca 2024 r. przypada 100 – lecie maratonu w Polsce. To właśnie w Grodzie Kopernika 15 czerwca 1924 r. miała miejsce meta pierwszego, najdłuższego biegu maratońskiego w Polsce.
  • Do 30 czerwca 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
  • Budowa nowej linii tramwajowej do pętli przy ul. Heweliusza nagrodzona Medalem Europejskim!
  • Drużyna chłopców U12 Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia "Edukacja" w Toruniu odniosła wielki sukces w XXIV edycji Pucharu Tymbarka. Zespół zajął 4. miejsce w całej Polsce, w swojej kategorii wiekowej.   - To ogromne osiągnięcie dla naszej szkoły i miasta Torunia. Nasza drużyna wykazała się nie tylko doskonałymi...
  • We wrześniu 2024 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędą się warsztaty profilaktyczne w ramach miejskiego programu profilaktyki uzależnień.