K0132 | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

K0132

Rodzaj zadania: 
Kaszczorek
Numer projektu: 
K0132
Tytuł projektu: 
Kaszczorkowa majówka - na sportowo, festynowo.
Lokalizacja: 
Teren przy Stajni Kaszczorek, Wieżowa 1/5.
Opis projektu: 
Projekt zakład organizację festynu "Kaszczorkowa majówka - na sportowo, festynowo" na terenach położonych przy Stajni Kszczorek, ul. Wieżowa 1/5, w połowie maja 2024. Festyn skierowany jest do mieszkańców osiedla oraz sąsiadujących osiedli i ma na celu zintegrowanie środowiska oraz promocję aktywności na świeżym powietrzu. W czasie festynu przewiduje się konkursy, atrakcje dla dzieci. W związku z tym, że niebagatelną częścią życia osiedla Kaszczorek stanowi działalność Toruńskiego klubu Jazdy konnej, projekt przewiduje połączenie festynu osiedlowego z organizacją Grand Prix Torunia w skokach przez przeszkody oraz Mistrzostwa Torunia Hobby Horse. Mistrzostwa te są coroczną atrakcją osiedla, przyciągającą tłumy mieszkańców i są zarazem okazją do promocji sportu i krzewienia sportowych zainteresowań wśród młodych i starszych mieszkańców osiedla oraz Torunia.
Budżet na rok: 
2024
Wycena wstępna UMT: 
30000 zł

GŁOSOWANIE:

  • od 23 września 2023, godz. 00:01
  • do 2 października 2023, godz. 23:59

Zapoznaleś sie już z projektami?

Najczęściej czytane aktualności

  • Poznaliśmy pierwsze nazwiska zaproszonych artystów!
  • 11 czerwca 2024 r. prezydent Paweł Gulewski spotkał się z Radami Okręgów Staromiejskie i Bydgoskie.
  • Prezydent Torunia wydłużył termin zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
  • W dniach 15-17 czerwca 2024 r. przypada 100 – lecie maratonu w Polsce. To właśnie w Grodzie Kopernika 15 czerwca 1924 r. miała miejsce meta pierwszego, najdłuższego biegu maratońskiego w Polsce.
  • Do 30 czerwca 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
  • Budowa nowej linii tramwajowej do pętli przy ul. Heweliusza nagrodzona Medalem Europejskim!
  • Drużyna chłopców U12 Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia "Edukacja" w Toruniu odniosła wielki sukces w XXIV edycji Pucharu Tymbarka. Zespół zajął 4. miejsce w całej Polsce, w swojej kategorii wiekowej.   - To ogromne osiągnięcie dla naszej szkoły i miasta Torunia. Nasza drużyna wykazała się nie tylko doskonałymi...
  • We wrześniu 2024 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędą się warsztaty profilaktyczne w ramach miejskiego programu profilaktyki uzależnień.