O0111 | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

O0111

Rodzaj zadania: 
Ogólnomiejskie(O)
Numer projektu: 
O0111
Tytuł projektu: 
Boisko wielofunkcyjne z torem rolkarskim na terenie rekreacyjno-sportowym w rejonie ul.ul. Czapli/Tataraków.
Lokalizacja: 
teren ograniczony ul. Czapli/Łączna/Tataraków/Szuwarów- działki miejskie, w MPZP przeznaczenie pod usługi sportowe i zieleń parkową.
Opis projektu: 
W ramach projektu powstanie boisko wielofunkcyjne z torem rolkarskim oraz infrastrukturą towarzyszącą tj. ogrodzeniem i małą architekturą wg projektu wykonanego w 2019 r. i uzyskanego już pozwolenia na budowę. Boisko wielofunkcyjne z torem rolkarskim powstanie jako jeden z elementów w ramach całościowego projektu kompleksu o charakterze rekreacyjno- wypoczynkowym z urządzeniami sportowymi, zielenią oraz infrastrukturą towarzyszącą tj. małą architekturą, ławkami, koszami, stołami do gier planszowych,stojakami na rowery i oświetleniem sukcesywnie realizowanego od kilku lat mieszkańców tej części dzielnicy Stawki Zagospodarowanie i uatrakcyjnienie tego terenu jest bardzo wyczekiwane przez mieszkańców wciąż rozwijającej się dzielnicy. Dzięki zrealizowaniu wszystkich elementów tego kompleksu wg przyjętego projektu ma szansę powstać jeden z najładniejszych i najbogatszych w urządzenia rekreacyjno-wypoczynkowe obszarów w mieście.
Budżet na rok: 
2020
Wycena wstępna UMT: 
600000 zł

Najczęściej czytane aktualności

  • Poznaliśmy pierwsze nazwiska zaproszonych artystów!
  • 11 czerwca 2024 r. prezydent Paweł Gulewski spotkał się z Radami Okręgów Staromiejskie i Bydgoskie.
  • Prezydent Torunia wydłużył termin zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
  • W dniach 15-17 czerwca 2024 r. przypada 100 – lecie maratonu w Polsce. To właśnie w Grodzie Kopernika 15 czerwca 1924 r. miała miejsce meta pierwszego, najdłuższego biegu maratońskiego w Polsce.
  • Do 30 czerwca 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
  • Budowa nowej linii tramwajowej do pętli przy ul. Heweliusza nagrodzona Medalem Europejskim!
  • Drużyna chłopców U12 Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia "Edukacja" w Toruniu odniosła wielki sukces w XXIV edycji Pucharu Tymbarka. Zespół zajął 4. miejsce w całej Polsce, w swojej kategorii wiekowej.   - To ogromne osiągnięcie dla naszej szkoły i miasta Torunia. Nasza drużyna wykazała się nie tylko doskonałymi...
  • We wrześniu 2024 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędą się warsztaty profilaktyczne w ramach miejskiego programu profilaktyki uzależnień.