W0467 | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

W0467

Rodzaj zadania: 
Wrzosy
Numer projektu: 
W0467
Tytuł projektu: 
Skatepark dla dzieciaków z Wrzosów I, II i osiedla Jar - Rozbudowa.
Lokalizacja: 
Ul. Ugory 3, działka 749/1.
Opis projektu: 
Skatepark dla dzieciaków z Wrzosów I, II i osiedla Jar - Rozbudowa Ogromna popularność istniejącego mini skateparku pokazuje, że obiekt jest potrzebny, a jego rozbudowa umożliwi zabawę większej ilości dzieci z okolicy. Dla dzieciaków w wieku 7-17 lat, poza boiskami brak jest na Wrzosach ogólnodostępnych miejsc aktywności, a ścieżki rowerowe nie są zbyt atrakcyjne do jazdy na hulajnogach, rolkach, bmx-ach, czy deskorolkach. Mnóstwo dzieci fascynuje się skatingiem i jest to sport bardzo aktywny i uspołeczniający. Rozbudowa uszczęśliwiłaby dzieciaki z tej części Torunia. Już teraz jest miejscem gdzie nasze pociechy spędzają razem czas, realizują pasje, i mają świetne miejsce do aktywnego pożytkowania wolnego czasu. Lokalizacja skateparku jest dogodna dla dzieci z dużej części północnego Torunia, więc większy obiekt z nowymi urządzeniami będzie w stanie pomieścić więcej chętnych do zabawy. Skatepark w tym miejscu przyczynia się nie tylko urozmaiceniu życia dzieci z tej części miasta, ale też łączy i umacnia społeczności Wrzosów I, II oraz osiedla Jar Uszczęśliwimy nasze dzieciaki Skateparkiem z prawdziwego zdarzenia!
Budżet na rok: 
2023

GŁOSOWANIE:

 • od 24 września 2022, godz. 00:01
 • do 3 października 2022, godz. 23:59

Najczęściej czytane aktualności

 • Kultura, Miasto
  Toruński Jarmark Bożonarodzeniowy już działa. Na inaugurację ulicami starówki przeszła świąteczna parada, a na Rynku Staromiejskim pojawił się sam św. Mikołaj.
 • Kultura, Miasto
  W sobotę 9 grudnia 2023 r. zapraszamy do Centrum Innowacyjnej Edukacji na bezpłatne “Profilaktyczne Mikołajki”.
 • Inwestycje, Miasto
  Przy ul. Dziewulskiego 41c w Toruniu trwa budowa basenu rehabilitacyjnego dla Zespołu Szkół nr 19, w którym uczą się dzieci z niepełnosprawnościami.
 • Na zdjęciu: iluminacja świąteczna zawieszona nad ulicą Szeroką
  Miasto
  W zespole staromiejskim pojawiły się już pierwsze elementy iluminacji świątecznej. 29 listopada 2023 r. montowane będą ozdoby na kolejnych obiektach i ulicach.
 • Widok z lotu ptaka na siedzibę Radia Maryja przy ul. Żwirki i Wigury
  Drogi, Miasto
  W sobotę 2 grudnia, w związku z obchodami święta Radia Maryja, w kilku miejscach Torunia obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu.
 • Sprawdź bezpieczeństwo swoich danych
  Miasto
  Chcesz wiedzieć, czy Twoje dane osobowe nie zostały gdzieś ujawnione? Możesz to sprawdzić w specjalnej wyszukiwarce.
 • W rocznice śmierci śp. Wandy Szuman i śp. o. Władysława Wołoszyna ich groby na cmentarzu św. Jerzego odwiedził zastępca prezydenta Torunia Paweł Gulewski.
 • Spotkanie podróżnicze, kreatywne warsztaty rodzinne oraz mikołajki - to dodatkowe wydarzenia, z których będzie można skorzystać w grudniu w toruńskim Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.
 • W Toruniu 24-26 listopada 2023 r. rozegrano Puchar Polski w taekwondo. W hali „Spożywczak” rywalizowało ok. 500 zawodników – kadetów i juniorów z całego kraju. W uroczystym otwarciu turnieju udział wziął prezydent Michał Zaleski.
 • Rada Okręgu nr 10 wraz z Instytutem Filmowym Unisławskiego Towarzystwa Historycznego zaprasza na pokaz filmu Barbarka 1939.
 • 1 grudnia 2023 r. o godz. 20:00 w murach Kościoła p. w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Toruniu odbędzie się kolejna edycja koncertu Missa Pro Pace - czyli Mszy o Pokój.
 • 28 listopada 2023 r. przedstawicielki i przedstawiciele organizacji pozarządowych spotkali się na XVIII Toruńskim Forum Organizacji Pozarządowych. Wydarzenie odbyło się w hotelu Filmar.
 • Toruński Camping Tramp zdobył II miejsce w konkursie na najlepszy camping w Polsce „Mister Camping 2023”. W konkursie uczestniczyły wszystkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.
 • Podczas 61. Sesji Rady Miasta Torunia przyjęto rezolucję ws. podjęcia jak najszybszych działań zmierzających do zakończenia przebudowy Bulwaru Filadelfijskiego oraz zachowania historycznego dziedzictwa Torunia.  Rezolucję zgłosił Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość. Zgodnie z treścią przyjętego dokumentu Rada Miasta Torunia wezwała Prezydenta do...