Camping Tramp wyróżniony | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Camping Tramp wyróżniony

Miasto, Sport
Data publikacji: 28 listopada 2023
Autor: Magdalena Winiarska
Na zdjęciu: domki kempingowe na kampingu Tramp

Toruński Camping Tramp zdobył II miejsce w konkursie na najlepszy camping w Polsce „Mister Camping 2023”. W konkursie uczestniczyły wszystkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.

Konkurs organizowany jest przez Federację we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Polską Organizacją Turystyczną. Ocenie podlegały m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, jego stan techniczny, czystość i porządek profesjonalizm i jakość obsługi turystów oraz bezpieczeństwo pobytu. Na werdykt wpływ miały opinie krajowych i zagranicznych gości poszczególnych placówek.

Pozycja uzyskana przez camping nr 33 „Tramp” w Toruniu w tegorocznej edycji konkursu jest dowodem na to, że zachowuje on wysoki standard i cieszy się uznaniem wśród turystów. Jest to zasługą jego kierownictwa oraz pracowników, którzy dbają o utrzymanie wysokiego standardu i zapewnienie turystom najwyższej jakości usług - czytamy w liście gratulacyjnym skierowanym do prezydenta Torunia Michała Zaleskiego.

Toruński Camping Tramp już wielokrotnie zdobywał laury w konkursie „Mister Camping”. To dowód na to, że obiekt zachowuje niezmiennie wysoki standard, a dzięki dogodnej lokalizacji jest chętnie wybierany przez turystów jako baza noclegowa w Toruniu.

Hotel i Camping Tramp zlokalizowany jest w lewobrzeżnej części Torunia (od północy przy ul. Dybowskiej, od południa przy ul. Kujawskiej). Camping wkomponowany jest w dużą ilość zieleni, dzięki czemu posiada dobre warunki wypoczynku. Bliskość starówki (ok. 1 km), dworca kolejowego Toruń Główny (500 m), całodobowych sklepów spożywczych i komunikacji miejskiej sprawia, że obiekt jest bardzo atrakcyjny dla gości.

W 2020 roku camping wzbogacił się o kompleks sportowy, w skład którego wchodzą trzy baseny zewnętrzne o wymiarach: 12x25 m, gł. 1,5 m; 12x25 m, gł. 1,2 m oraz basen dla dzieci 6x12 m, gł. 0,6 m. Dodatkowo na terenie kompleksu powstały: siłownia plenerowa, boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci, zaplecze socjalno-sanitarne, przebieralnie, kasa oraz teren rekreacyjno-piknikowy. Powstały też dodatkowe miejsca parkingowe.

 

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: znak drogowy - rondo, w tle widać maszyny rolnicze
  20 lutego 2024 r. w godzinach porannych rozpoczął się protest rolników – są utrudnienia na drogach wjazdowych do i wyjazdowych z Torunia. O przebiegu akcji będziemy informować na bieżąco.
 • Miasto
  Wracamy do tematu sceny plenerowej w Czerniewicach. Będziemy rozmawiać o dwóch alternatywnych rozwiązaniach projektowych – walorach funkcjonalnych, kosztach realizacji i utrzymania, potrzebach lokalnego środowiska w zakresie użytkowania obiektu. Zbierzemy uwagi i opinie uczestników.
 • Na zdjęciu: Zielony traktor z biało-czerwoną flagą
  Drogi, Miasto
  22 lutego 2024 r. zakończyły się protesty rolników, wszystkie drogi, na których były utrudnienia, są przejezdne.
 • Na zdjęciu: prezydent Michał Zaleski stoi w otoczeniu kobiet i mężczyzn - przewodników
  Miasto
  W Dworze Artusa prezydent Michał Zaleski spotkał się z toruńskimi przewodnikami, by w dniu ich święta podziękować za krzewienie wiedzy o naszym mieście i jego historii i zabytkach.
 • Kultura, Miasto
  8 marca 2024 r. Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zaprasza na wyjątkowy wieczór z okazji Dnia Kobiet.
 • Na zdjęciu: wifok z drona na Ratusz Staromiejski i panoramę Torunia
  Miasto
  21 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego. Z tej okazji życzenia toruńskim przewodniczkom i przewodnikom składa prezydent Michał Zaleski.
 • 22 lutego 2024 r. zakończyły się protesty rolników, wszystkie drogi, na których były utrudnienia, są przejezdne.
 • W związku ze spływem wód opadowych, w zlewni rzeki Drwęcy, przewiduje się wzrosty stanów wody w strefie stanów wysokich, lokalnie powyżej stanów ostrzegawczych.
 • W Dworze Artusa prezydent Michał Zaleski spotkał się z toruńskimi przewodnikami, by w dniu ich święta podziękować za krzewienie wiedzy o naszym mieście i jego historii i zabytkach.
 • Na I Kongres Afrykanistyczny w Toruniu przyjadą dyplomaci z kilku państw afrykańskich oraz ludzie biznesu, nauki i kultury. Na wydarzenie zapraszają Katedra Systemów Politycznych Wydziału Politologii i Nauk o Bezpieczeństwie UMK oraz Ośrodek Studiów Wschodnich i Afrykańskich. Kongres potrwa od 21 do 23 lutego 2024 roku.
 • W dniach 23-25 lutego 2024 r. (piątek-niedziela) średniowieczne mury Zamku Krzyżackiego w Toruniu zamienią się w magiczną, bajkową krainę, pełną tajemnic i zaczarowanych stworzeń.
 • 20 lutego 2024 r. na Lodowisku Tor-Tor odbyła się inauguracja hokejowych Mistrzostw Polski Centralnej Ligi Juniorów w sezonie 2023/2024.
 • We wtorek 20 lutego 2024 r. prezydent Michał Zaleski wraz z urzędnikami spotkał się w Szkole Podstawowej nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej przy ul. Bażyńskich 30/36 z mieszkańcami Okręgu Jakubskie-Mokre. Było to dziewiąte z trzynastu zaplanowanych spotkań.
 • 8 marca 2024 r. Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zaprasza na wyjątkowy wieczór z okazji Dnia Kobiet.