Cross Barbarka 2024 | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Cross Barbarka 2024

Data wydarzenia
-
Opis wydarzenia: 

Rozpoczynamy kolejny cykl biegów przełajowych pn. „Cross Barbarka 2024” i gorąco zapraszamy do udziału.

Kiedy: raz w miesiącu (5 maj, 2 czerwiec, 1 wrzesień- pierwsze niedziele miesiąca, start biegów: dziecięcych godz. 10.30, start biegu głównego ok. 11.00; spotkanie podsumowujące cykl - październik

Zapisy: on – line od poniedziałku do piątku w tygodniu poprzedzającym bieg na adres k.marke@szkola-lesna.torun.pl, w dniu biegów w biurze zawodów. Na bieg 5 maja zapisy rozpoczynają się od 29 kwietnia.

Wpisowe: uczestnicy biegu głównego - 10 zł od zawodnika za udział w jednym biegu, udział w biegach dziecięcych – brak wpisowego

Gdzie: Biuro biegu Osada Leśna Barbarka, ul. Przysiecka 13, 87-100 Toruń, trasę biegów zlokalizowano na drogach leśnych wokół Osady.

Kategorie wiekowe i dystanse biegów z podziałem na płeć :

 • dzieci do 6 lat – 200 m (kat. dziewczęta i chłopcy)
 • dzieci od 7 do 10 lat – 1100 m (kat. dziewczęta i chłopcy)
 • młodzież 11-15 lat - 1400 m (kat. dziewczęta i chłopcy)
 • młodzież (od 16 lat) i dorośli – ok 5,5 km (kat. kobiety i mężczyźni)

Kontakt: Biuro Szkoły Leśnej na Barbarce, dni robocze godz. 8.00-16.00 tel. 56 657 60 85 wew. 85,

Dodatkowe informacje:

 • zawodnicy mogą wziąć udział w wybranych przez siebie biegach,
 • każdorazowo uczestnicy pokonywać będą tą samą trasę,
 • dla osób, które wezmą udział w przynajmniej dwóch biegach po ich zakończeniu przygotowany zostanie średni ranking czasów, wśród tych zawodników w kat. wiekowych wyłonieni zostaną zdobywcy pierwszych trzech miejsc z podziałem na płeć,
 • ogłoszenie wyników cyklu nastąpi w czasie październikowego spotkania podsumowującego; w czasie spotkania laureaci otrzymają drobne nagrody, a wszyscy uczestnicy biegów pamiątkowe medale

Finasowanie: W tym roku biegi czerwcowe i wrześniowy oraz podsumowanie zorganizowane zostaną w ramach projektu pn. Cross Barbarka 2024, który realizowany jest dzięki wsparciu Gminy Miasta Toruń. Całkowity koszt realizacji projektu to 6730 zł , a wartość dotacji wynosi 4000 zł.

Zapisy na pierwszy bieg rozpoczniemy w poniedziałek 29 kwietnia na adres mailowy: k.marke@szkola-lesna.torun.pl ale też jak zwykle można będzie się zapisać w dniu zawodów osobiście w biurze zawodów.

Już dziś zachęcamy zapisać sobie terminy naszych biegów, by nie przegapić każdego z nich!

Do zobaczenia!

Data: 
05.05.2024 10:30 — 01.09.2024 13:00
Miejsce: 
Biuro biegu Osada Leśna Barbarka
Organizator: 
Kategoria wydarzenia: 
Sport
Położenie: 

Najbliższe wydarzenia

Pokaż więcej

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: młoda dziewczyna śpiewa do mikrofony, gra na niebieskiej gitarze elektrycznej, w tle ceglany mur
  Kultura, Miasto
  Już w czwartek 20 czerwca 2024 r. rozpoczyna się coroczne toruńskie świętowanie – do 24 czerwca czeka nas masa atrakcji.
 • Kultura, Miasto, Sport
  W ten weekend Toruń świętuje! Szereg atrakcji z okazji Święta Miasta czeka na mieszkańców i gości w przestrzeni miejskiej. Do tego w sobotę drzwi do muzeów są otwarte w ramach II Toruńskiej Nocy Muzealnej. W Toruniu nikt się nie nudzi!
 • Kultura, Miasto
  Od 20 do 24 czerwca trwają Dni Torunia 2024. W programie plenerowe koncerty, warsztaty, Jarmark Zamkowy, Piernikowa Aleja Gwiazd, Intronizacja Króla Kurkowego i msza za miasto.
 • Miasto, Sport
  Od piątku 21 czerwca 2024 r. otwarte zostały baseny letnie prowadzone przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Toruniu.
 • Miasto
  Najwyższą średnią ocen spośród wszystkich klas IV-VIII szkół podstawowych Gminy Miasta Toruń osiągnęła kl. IV B Szkoły Podstawowej nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu.
 • Miasto
  W siódmej edycji Ekokonkursu udział wzięło 47 placówek (21 przedszkoli, 19 szkół podstawowych i 7 szkół ponadpodstawowych, z czego 7 to placówki niepubliczne), a w zbiórce uczestniczyło łącznie 15 355 uczniów. We wszystkich placówkach oświatowych w trakcie trwania konkursu zebrano 822,803 ton papieru, tektury i puszek (w tym 821,780 ton makulatury...
 • Rzeźby Augusta Zamoyskiego, najwybitniejszego – obok Xawerego Dunikowskiego – polskiego rzeźbiarza pierwszej połowy XX wieku, można od piątku 21 czerwca 2024 r. oglądać w toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej.
 • Od 20 do 24 czerwca trwają Dni Torunia 2024. W programie plenerowe koncerty, warsztaty, Jarmark Zamkowy, Piernikowa Aleja Gwiazd, Intronizacja Króla Kurkowego i msza za miasto.
 • W siódmej edycji Ekokonkursu udział wzięło 47 placówek (21 przedszkoli, 19 szkół podstawowych i 7 szkół ponadpodstawowych, z czego 7 to placówki niepubliczne), a w zbiórce uczestniczyło łącznie 15 355 uczniów. We wszystkich placówkach oświatowych w trakcie trwania konkursu zebrano 822,803 ton papieru, tektury i puszek (w tym 821,780 ton makulatury...
 • Prowadzisz firmę w Toruniu? Oferujesz produkty lub usługi najwyższej jakości? Dodaj swoją firmę do Mapy Toruńskiego Biznesu
 • Koncertem z cyklu "Z gitarą na leżakach" w czwartkowy wieczór 20 czerwca rozpoczęliśmy obchody Dni Torunia 2024, przypadające wokół dnia patrona miasta Św. Jana.
 • Najwyższą średnią ocen spośród wszystkich klas IV-VIII szkół podstawowych Gminy Miasta Toruń osiągnęła kl. IV B Szkoły Podstawowej nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu.
 • 21 czerwca 2024 r. w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Wandy Szuman w Toruniu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.
 • - W nocy z 21 na 22 czerwca 2024 r. w obszarach występowania prognozowanych opadów burzowych, na mniejszych rzekach oraz w zlewniach zurbanizowanych na terenie miasta Toruń i powiatu toruńskiego mogą wystąpić gwałtowne wzrosty stanów wody i lokalne podtopienia - informuje Toruńskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.