Dwunastka rekrutuje pracowników | www.torun.pl

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Dwunastka rekrutuje pracowników

Inwestycje, Miasto
Data publikacji: 18 czerwca 2024
Autor: Małgorzata Litwin
SP12 widok z drona na nowe budynki szkolne i plac zabaw

Do 27 czerwca 2024 r. trwa nabór kandydatów do pracy w nowej Szkole Podstawowej nr 12 przy ul. Strzałowej na lewobrzeżu.

To zupełnie nowa placówka na edukacyjnej mapie miasta, wybudowana od podstaw w latach 2022-2024 kosztem blisko 77 mln zł, w tym 65 mln zł z Rządowego Funduszu Polski Ład. Działać w niej będą 32 oddziały szkolne - po 4 w każdej klasie czyli łącznie 800 uczniów. Przy szkole powstało też przedszkole z 8 oddziałami dla 200 dzieci, sala sportowa oraz mediateka czyli nowoczesna biblioteka, która służyć będzie rozwojowi życia kulturalnego na lewobrzeżu. W kolejnym etapie wybudowana zostanie także basen szkolny.

Szkoła rozpoczyna dopiero działalność i nie posiada jeszcze własnej strony internetowej. Sprawami kadrowymi zajmuje się pani Mirosława Walasek – pracownik Toruńskiego Centrum Usług Wspólnych, telefon: 56 611 79 01. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie oferty drogą mailową na adres e-mail: m.walasek@tcuw.torun.pl w terminie do 27.06.2024 r.

Wykaz stanowisk pracy w naborze do Szkoły Podstawowej nr 12 w Toruniu

Przypomnijmy, że Szkołą Podstawową nr 12 kieruje Barbara Iwanowska, doświadczona nauczycielka chemii i matematyki z 22-letnim stażem pedagogicznym, w tym 5-letnim kierowaniem SP17 w Toruniu. Funkcję dyrektora SP 12 będzie sprawować od 1 kwietnia 2024 r. do 31 sierpnia 2028 r. Jak zapowiedziała po wręczeniu mianowania, chciałaby, aby w nowej placówce położony był nacisk na naukę dzieci poprzez doświadczenia i eksperymenty oraz pracę według modelu  STEAM (połączenie przedmiotów, podstawy programowej, sztuki i technologii cyfrowych).

Fot. Sławomir Kowalski

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: potężny budynek Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu
  Kultura, Miasto
  22 lipca 2024 r. Paweł Gulewski, Prezydent Miasta Torunia, powołał komisję w celu przeprowadzenia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Chęć pełnienia funkcji dyrektora CSW zgłosiło 5 osób.
 • Miasto
  W środę 24 lipca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 35 odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące przyszłości budynków po PCK przy ul. Szczecińskiej w Toruniu.
 • Miasto
  Mieszkankę odwiedziła Dagmara Zielińska - zastępczyni prezydenta Torunia, która przekazała jubilatce list z życzeniami od prezydenta Torunia Pawła Gulewskiego.
 • Na zdjęciu: młode drzewka rosną w pasie zieleni przy jezdni
  Eko, Miasto
  Trwa etap przygotowania dokumentów do postępowania przetargowego na nasadzenia drzew, które zaplanowane jest na czwarty kwartał 2024 roku.
 • Mistrzostwa Europy w Speedrowerze - plakat
  Miasto, Sport
  Toruń po raz drugi organizuje Mistrzostwa Europy w Speedrowerze. Zawody rozegrane zostaną od 26 do 28 lipca 2024 r. na dwóch torach.
 • Ulica Przy Skarpie po remoncie
  Drogi, Miasto
  Zakończył się remont zdegradowanego odcinka ulicy Przy Skarpie, w rejonie obiektów MOSiR.
 • Zakończył się remont zdegradowanego odcinka ulicy Przy Skarpie, w rejonie obiektów MOSiR.
 • W środę 24 lipca 2024 r. meteorolodzy zapowiadają w Toruniu i powiecie burze wraz z silnymi porywami wiatru, opadami deszczu, a nawet gradu.
 • Poniżej zamieszczamy sprostowanie do artykułu autorstwa Pauliny Błaszkiewicz pt. „Skandal wokół konkursu na dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Kandydatów "dostarczono" w nocy?”.
 • Rowery miejskie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. W 2024 roku odnotowaliśmy prawie 52 tys. wypożyczeń, a w systemie od początku tego roku zarejestrowało się około 3 tys. nowych osób.
 • 25 drużyn z całego świata wystartuje w wyścigu kolarskim kobiet „Śladami Królewny Anny Wazówny”. Organizatorem wyścigu jest TKK „Pacific” Toruń.
 • 23 lipca 2024 r. Przewodniczący Rady Miasta Torunia Łukasz Walkusz spotkał się z Przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Torunia Hubertem Maciejewskim.
 • Trwa postępowanie uzupełniające na rok szkolny 2024/2025 do klas I w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń.
 • 22 lipca 2024 r. Paweł Gulewski, Prezydent Miasta Torunia, powołał komisję w celu przeprowadzenia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Chęć pełnienia funkcji dyrektora CSW zgłosiło 5 osób.