Działka przy Sieradzkiej na sprzedaż | www.torun.pl

Działka przy Sieradzkiej na sprzedaż

Biznes, Miasto
Data publikacji: 10 maja 2021
Autor: Magdalena Winiarska

Budżet obywatelski 2022, Start

Budżet obywatelski 2022, fragment plakatu

 

Rozpoczęliśmy kolejną edycję budżetu obywatelskiego w Toruniu - na rok 2022

>>> Przejdź do informacji na ten temat

  


Zdjęcie pokazuje zarys działki przy ul. Sieradzkiej, która została wystawiona na sprzedaż

Ciekawa pozycja w miejskiej ofercie inwestycyjnej. Na sprzedaż został wystawiony teren pod usługi przy ul. Sieradzkiej 21 w sąsiedztwie drogi krajowej nr 80 i węzła autostradowego A1.  

Działka ma powierzchnię 3849 m², grunt jest niezabudowany, niezagospodarowany i nieogrodzony, porośnięty drzewami i krzewami. Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla tego obszaru, przeznaczenie podstawowe to usługi. W zasięgu nieruchomości znajdują się sieci: elektroenergetyczna, wodno-kanalizacyjna i gazowa. Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą Sieradzką – nieurządzoną.

Ważna informacja do przyszłego nabywcy dotyczy znajdującego się na terenie inwestycyjnym stanowiska archeologicznego, którego zagospodarowanie wymaga uzgodnienia z urzędem ochrony zabytków.

Przed przystąpieniem do przetargu jego uczestnik powinien we własnym zakresie ustalić zgodność z przepisami dotyczącymi odległości zabudowy od konturu lasu.

Cena wywoławcza dla tego terenu  została ustalona na poziomie  840 000 złotych. Przetarg odbędzie się 6 lipca 2021 roku w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami. Chętni do udziału w licytacji powinni do 30 czerwca 2021 r. wpłacić wadium w wysokości 90 000 złotych na konto Urzędu Miasta. Szczegóły dotyczące nieruchomości znajdują się na stronie www.torun.direct.

Najczęściej czytane aktualności

 • Koronawirus, Miasto
  319 osób zgłosiło się do punktu w toruńskiej galerii Plaza i przyjęło szczepionkę przeciw koronawirusowi. W niedzielę, 13 czerwca 2021 r. na chętnych czekamy na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego i w Miejskiej Przychodni Specjalistycznej.
 • Miasto
  Na 13 czerwca 2021 r. zaplanowano drugi i ostatni dzień pikniku w Muzeum Twierdzy Toruń. Po deszczowej sobocie, niedziela zapowiada się ciepła i bez opadów. Zapraszamy!
 • Grafika epidemiczna dla Torunia
  Koronawirus, Miasto
  W Toruniu w ciągu ostatniej doby potwierdzono 3 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Nie odnotowano ofiar śmiertelnych.
 • Kultura, Miasto
  Na ostatni weekend sezonu artystycznego Toruńska Orkiestra Symfoniczna przygotowała weekend poświęcony rosyjskiemu kompozytorowi Igorowi Strawińskiemu. 11 czerwca publiczność w CKK Jordanki wysłuchała koncertu "Ogniste fajerwerki".
 • Miasto, Sport
  W 9. rundzie PGE Ekstraligi eWinner Apator Toruń uległ przed własną publicznością drużynie Bertard Sparta Wrocław 36:54.
 • Na zdjęciu toruńska starówka w deszczu
  Miasto
  W sobotę, 12 czerwca 2021 r. na terenie Torunia i powiatu toruńskiego mogą wystąpić nagłe opady gradu i burze.