Europejskie puzzlo-granie - zobaczymy, co się stanie. Dni Otwarte Funduszy Europejskich | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Europejskie puzzlo-granie - zobaczymy, co się stanie. Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Data wydarzenia
-
Opis wydarzenia: 

Jak co roku zapraszamy na Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Będzie dużo zabawy i śmiechu. Widzimy się w sobotę, 11 maja 2024 r. Oczywiście w Książnicy Kopernikańskiej przy ul. Słowackiego 8.

W programie: rodzinny turniej puzzli, turnieje gier planszowych "Splendror", "Architekci. 7 cudów świata", "Pędzące żółwie", "Wsiąść do pociągu. Pierwsza podróż". Atrakcje towarzyszące: koło fortuny, warsztat rękodzieła, malowanie buziek, składanie obrazka z klocków Lego. Impreza potrwa od godz. 12.00 do 17.00. Wstęp jest bezpłatny.

Uwaga: Na turniej układania puzzli oraz turnieje gier planszowych obowiązują zapisy - zgłoszenia przyjmujemy od 29 kwietnia do 9 maja. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia ślijcie na adres wypozyczalnia.gier@ksiaznica.torun.pl W zgłoszeniu należy podać numer kontaktowy, imię i nazwisko oraz wybraną nazwę drużyny.

Szczegółowy harmonogram Europejskiego puzzlo-grania

Turniej puzzli rodzinnych:

Start: 12:00;
Drużyny maksymalnie 4 osobowe, w tym obowiązkowo 1 dziecko;
Puzzle 500-elementowe;
Czas układania: 2h 30 minut.

Turnieje gier planszowych:

12:00 – "Wsiąść do pociągu. Pierwsza podróż" – wiek 6+
14:00 – "Architekci 7 cudów świata" – wiek 8+
15:00 – "Pędzące żółwie" – wiek 5+
16:00 – "Splendor" – wiek 15 +

Dofinansowano ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Unii Europejskiej.

Data: 
11.05.2024 12:00 — 16:00
Miejsce: 
Książnica Kopernikańska
Kategoria wydarzenia: 
Warsztaty
Inne
Położenie: 

Najbliższe wydarzenia

Pokaż więcej

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęiu: wieża ratusza na tle pochmurnego nieba
  Kultura, Miasto
  Weekend rozpoczynamy sztuką młodego pokolenia - w CSW otwarcie trzech wystaw młodych artystek. Dla melomanów - koncert inaugurujący 39. Świętojański Festiwal Organowy. A w niedzielę czeka nas odpoczynek i spacery - instytucje kultury zachęcają do pełnego relaksu.
 • Autobusem MZK do Kamionek
  Miasto
  Z Torunia prosto nad jezioro w Kamionkach. 20 lipca 2024 r. uruchomiona zostanie linia autobusowa nr 141.
 • Kultura, Miasto
  W piątek, 19 lipca 2024 r. rozpoczął się cykl koncertów w ramach „Alternatywnej Sceny Letniej”. Wakacyjne wieczory umilą fantastyczni artyści: Faustyna, Ampacity, VHS, Jakub Jan Bryndal + EL AXO oraz Kathia, których będzie można posłuchać na plenerowej scenie na Bulwarze Filadelfijskim.
 • Toruńskie Gwiazdy 2024 - plakat
  Kultura, Miasto
  Podczas rozdania toruńskich nagród muzycznych z jubileuszowym koncertem wystąpi Sławek Uniatowski. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca 2024 r. o godz. 18:00 na scenie na Bulwarze Filadelfijskim.
 • Park Kultury - plakat
  Kultura, Miasto
  Kolejna odsłona projektu Park Kultury - w amfiteatrze parku na Bydgoskim Przedmieściu zaplanowano koncert i pokaz filmowy w ramach kina letniego.
 • Kultura, Miasto
  Koncert inaugurujący 39. Świętojański Festiwal Organowy odbył się 19 lipca 2024 r. w Kościele Wniebowzięcia NMP w Toruniu.
 • Kolejna odsłona projektu Park Kultury - w amfiteatrze parku na Bydgoskim Przedmieściu zaplanowano koncert i pokaz filmowy w ramach kina letniego.
 • W piątek, 19 lipca 2024 r. rozpoczął się cykl koncertów w ramach „Alternatywnej Sceny Letniej”. Wakacyjne wieczory umilą fantastyczni artyści: Faustyna, Ampacity, VHS, Jakub Jan Bryndal + EL AXO oraz Kathia, których będzie można posłuchać na plenerowej scenie na Bulwarze Filadelfijskim.
 • Toruńskie Stowarzyszenie Rodzin „Powrót z U” w ramach dofinansowania otrzymanego od Gminy Miasta Toruń realizuje dwa programy, których celem jest przede wszystkim zapewnienie kompleksowego wsparcia rodzicom oraz opiekunom dzieci i osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków.
 • Trwają konsultacje Programu współpracy Gminy Miasta Toruń z organizacjami pozarządowymi w 2025 r. Za nami spotkanie z NGOsami.
 • Pandy małe z toruńskiego Ogrodu Zoobotanicznego, Rani i Ogonek, zostały po raz pierwszy rodzicami.
 • Już w sobotę 20 lipca 2024 r. na Zamku Krzyżackim w Toruniu odbędą się kolejne zajęcia z cyklu comiesięcznych, bezpłatnych wykładów o nazwie „Zamek pełen historii”.
 • Od czerwca 2023 r. w Toruniu można wypożyczać rowery typu cargo. W pierwszym roku z takiej możliwości skorzystano 57 razy. Najwięcej wypożyczeń, aż 17, było w październiku 2023 r.
 • To już siódma edycja Międzynarodowego Festiwalu Improwizacji Teatralnej JO! Od 25 lipca 2024 r. ponownie na scenie Dworu Artusa zagoszczą grupy i teatry z całej Polski oraz goście ze świata.