Film promocyjny #bizneswtoruniu | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Film promocyjny #bizneswtoruniu

Biznes, Miasto
Data publikacji: 16 czerwca 2020
Autor: Magdalena Winiarska

Centrum Wsparcia Biznesu przygotowało film prezentujący  toruński krajobraz biznesowy. Produkcja będzie promować miasto wśród potencjalnych inwestorów.

#bizneswtoruniu to dynamiczna, artystyczna impresja pokazująca Toruń na wielu płaszczyznach: gospodarki, pracy, nowych technologii, komunikacji. Trwa niecałą minutę i zawiera zdjęcia z kilkunastu lokalizacji przemysłowych, logistycznych, otoczenia biznesowego. Prezentuje potencjał Torunia i jego mocne strony jako miasta przyjaznego inwestorom. Za realizację filmu odpowiada Slash Films. To element prowadzonej przez Centrum Wsparcia Biznesu kampanii promującej Toruń jako dynamiczne  ośrodek gospodarczy z perspektywami rozwoju, zapleczem intelektualnym i bazą działających w mieście partnerów biznesowych. - Film ma promować Toruń pod kątem lokowania biznesu w mieście, aby inwestorzy przyjeżdżali tutaj, zakładali nowe przedsiębiorstwa i tworzyli miejsca pracy. Toruń to naprawdę dobre miejsce dla biznesu. Produkcja ma dwie funkcje, pierwsza to promocja potencjału gospodarczego, a druga to podsumowanie akcji #wracamydonormalnosci - podkreśla Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Kampania promocyjna #bizneswtoruniu opiera się w dużej części na video content marketingu, który ma potencjał do zwiększania widoczności i rozpoznawalności marki miast. Badania udowadniają, że użytkownik internetu jest nastawiony na odbiór materiałów wideo, a teksty zaczynają mieć mniejsze znaczenie. Treści w formie wideo dużo bardziej angażują odbiorcę, ich rozpowszechnianie jest darmowe i ogólnodostępne, można w nich ciekawiej zaprezentować potencjał miasta, które zostanie lepiej zapamiętane przez odbiorcę. Taka strategia promocji Torunia jest niezwykle istotna w sytuacji zagrożenia spowolnieniem gospodarczym spowodowanym epidemią koronawirusa. Film pokazuje mocne strony miasta i to, że biznes w Toruniu  wraca do normalności.

Najczęściej czytane aktualności

  • Poznaliśmy pierwsze nazwiska zaproszonych artystów!
  • 11 czerwca 2024 r. prezydent Paweł Gulewski spotkał się z Radami Okręgów Staromiejskie i Bydgoskie.
  • Prezydent Torunia wydłużył termin zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
  • W dniach 15-17 czerwca 2024 r. przypada 100 – lecie maratonu w Polsce. To właśnie w Grodzie Kopernika 15 czerwca 1924 r. miała miejsce meta pierwszego, najdłuższego biegu maratońskiego w Polsce.
  • Do 30 czerwca 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
  • Budowa nowej linii tramwajowej do pętli przy ul. Heweliusza nagrodzona Medalem Europejskim!
  • Drużyna chłopców U12 Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia "Edukacja" w Toruniu odniosła wielki sukces w XXIV edycji Pucharu Tymbarka. Zespół zajął 4. miejsce w całej Polsce, w swojej kategorii wiekowej.   - To ogromne osiągnięcie dla naszej szkoły i miasta Torunia. Nasza drużyna wykazała się nie tylko doskonałymi...
  • We wrześniu 2024 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędą się warsztaty profilaktyczne w ramach miejskiego programu profilaktyki uzależnień.