Informator na mecz Polska-Niemcy | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Informator na mecz Polska-Niemcy

Miasto, MZK, Sport
Data publikacji: 08 sierpnia 2014
Autor: Bartłomiej Oleszek

10 sierpnia przed meczem eliminacyjnym do Euro Basket 2015 nastąpi oficjalne otwarcie hali sportowo widowiskowej. Początek spotkania o 20.00.

Do pobrania jest informator na mecz z rozkładami bezpłatnych autobusów specjalnych nr 1 (Olimpijska – Hala), 2 (Wrzosy I – Hala) i 3 (Szubińska – Hala).

>>Pobierz informator<<

10 sierpnia autobusy komunikacji miejskiej linii nr 11, 15 i 36 w godzinach: 18.00-23.00 w obu kierunkach kursować będą zmienioną trasą: od ul. Kraszewskiego przez ul. Matejki i ul. Bema z przystankami tymczasowymi przy hali.

Bilety na mecz można nabyć w kasach na hali sportowo-widowiskowej: w sobotę w godz. 15.00 – 18.00, w niedzielę w godz. 10.00 – 20.00 oraz w salonach empik, w punktach STS w punkcie w galerii Copernicus, a także na www.kupbilet.pl.

Najczęściej czytane aktualności

  • Poznaliśmy pierwsze nazwiska zaproszonych artystów!
  • 11 czerwca 2024 r. prezydent Paweł Gulewski spotkał się z Radami Okręgów Staromiejskie i Bydgoskie.
  • Prezydent Torunia wydłużył termin zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
  • W dniach 15-17 czerwca 2024 r. przypada 100 – lecie maratonu w Polsce. To właśnie w Grodzie Kopernika 15 czerwca 1924 r. miała miejsce meta pierwszego, najdłuższego biegu maratońskiego w Polsce.
  • Do 30 czerwca 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
  • Budowa nowej linii tramwajowej do pętli przy ul. Heweliusza nagrodzona Medalem Europejskim!
  • Drużyna chłopców U12 Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia "Edukacja" w Toruniu odniosła wielki sukces w XXIV edycji Pucharu Tymbarka. Zespół zajął 4. miejsce w całej Polsce, w swojej kategorii wiekowej.   - To ogromne osiągnięcie dla naszej szkoły i miasta Torunia. Nasza drużyna wykazała się nie tylko doskonałymi...
  • We wrześniu 2024 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędą się warsztaty profilaktyczne w ramach miejskiego programu profilaktyki uzależnień.