Komunikacja w sierpniowy weekend | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Komunikacja w sierpniowy weekend

Drogi, Miasto, MZK
Data publikacji: 13 sierpnia 2013
Autor: Magdalena Dębczyńska-Wróblewska

W długi, sierpniowy weekend w Toruniu inaczej kursowała będzie komunikacja miejska.

Od nocy z 14 na 15 sierpnia 2013 r. do nocy z 17 na 18 sierpnia 2013 r. na liniach nocnych obowiązują rozkłady jazdy jak w dni wolne.

Natomiast w czwartek, 15 sierpnia 2013 r., w święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny ruch tramwajowy i autobusowy będzie ograniczony:

 • Tramwaje linii nr 1 oraz autobusy linii nr: C, 10, 11, 15, 20, 21, 22, 23, 27, 35 kursują według świątecznych rozkładów jazdy - nie będą wykonane kursy oznaczone w rozkładach jazdy literką „b”
 • Tramwaje linii nr 3 i 4 oraz autobusy linii nr 0, 12, 13, 14, 18, 21, 26, 30, 32, 34, 36, 38 i 43 kursują według rozkładów jazdy obowiązujących w niedziele
 • Tramwaje linii nr 5 oraz autobusy linii nr 25, 31 i 40 nie kursują

W związku z zawodami żużlowymi oraz poprzedzającą je imprezą Moto Show, 15 sierpnia 2013 r., trasa tramwajów linii nr 1 od godz. 12.36 z pętli przy ul Olimpijskiej zostanie wydłużona do pętli przy Motoarenie.Po zakończeniu zawodów tj. ok. godz. 17.50 – 18.20 z pętli „Motoarena" zostaną uruchomione dodatkowe składy tramwajów linii nr 1 i 4.

16 i 17 sierpnia 2013 r. ruch tramwajowy i autobusowy jak w soboty. 16 sierpnia dodatkowo kursują autobusy linii nr 16 i 17.

W niedzielę 18 sierpnia 2013 r. ruch tramwajowy i autobusowy jak w każdą niedzielę.

W dni wolne, od maja do października, wydłużone zostały niektóre kursy autobusów linii nr 27 do Osady Leśnej na Barbarce. Szczegóły w rozkładzie jazdy.

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto
  W związku ze spływem wód opadowych, w zlewni rzeki Drwęcy, przewiduje się wzrosty stanów wody w strefie stanów wysokich, lokalnie powyżej stanów ostrzegawczych.
 • Na zdjęciu: fragment białego autobusu miejskiego
  Miasto, MZK
  Od poniedziałku 26 lutego 2024 r. wprowadzone zostaną korekty odjazdów linii nr 30, 39 i 44 w dni robocze z pętli Nad Strugą i Wapienna w godzinach 7:00-8:00.
 • Miasto, Toruń dla Ukrainy, Торунь для України
  24 lutego 2024 r. w Toruniu odbędzie się Maraton Solidarności "Flaga życia" upamiętniający drugą rocznicę pełnoskalowej inwazji Rosji na Ukrainę oraz dziesiątą rocznicę agresji zbrojnej na terytorium Ukrainy.
 • Na zdjeciu: widok z góry na salę gimnastyczną, gdzie na krzesełkach siedzą ludzie i słuchają wystąpienia prezydenta miasta
  Miasto
  22 lutego 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Legionów odbyło się kolejne spotkanie prezydenta Michała Zaleskiego z mieszkańcami Torunia – tym razem okręgu Chełmińskie.
 • Na zdjęciu: młodzi chłopcy siedzą przed monitorem i grają w e-hokeja
  Miasto, Sport
  Z okazji obchodów 100-lecia hokeja w Toruniu, jak również w ramach akcji „Sportowe ferie 2024” został rozegrany turniej e-hokeja.
 • Miasto
  Wracamy do tematu sceny plenerowej w Czerniewicach. Będziemy rozmawiać o dwóch alternatywnych rozwiązaniach projektowych – walorach funkcjonalnych, kosztach realizacji i utrzymania, potrzebach lokalnego środowiska w zakresie użytkowania obiektu. Zbierzemy uwagi i opinie uczestników.
 • Przedstawiciele firm marketingowych spotkali się z prezydentem Michałem Zaleskim, żeby porozmawiać o możliwościach rozwoju oraz podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami w prowadzeniu biznesu w Toruniu.
 • Z okazji obchodów 100-lecia hokeja w Toruniu, jak również w ramach akcji „Sportowe ferie 2024” został rozegrany turniej e-hokeja.
 • Na lodowisku Tor-Tor przy ul. Bema trwają Mistrzostwa Polski Centralnej Ligi Juniorów w hokeju na lodzie. W turnieju doskonale spisują się gospodarze - MKS Sokoły Toruń.
 • Wracamy do tematu sceny plenerowej w Czerniewicach. Będziemy rozmawiać o dwóch alternatywnych rozwiązaniach projektowych – walorach funkcjonalnych, kosztach realizacji i utrzymania, potrzebach lokalnego środowiska w zakresie użytkowania obiektu. Zbierzemy uwagi i opinie uczestników.
 • Dyplomaci z kilku państw afrykańskich oraz ludzie biznesu, nauki i kultury zjechali do Torunia na I Międzynarodowy Kongres Afrykanistyczny. Wydarzenie w Urzędzie Marszałkowskim zorganizowały wspólnie Katedra Systemów Politycznych Wydziału Politologii i Nauk o Bezpieczeństwie UMK oraz Ośrodek Studiów Wschodnich i Afrykańskich. Kongres trwa od 21 do...
 • 24 lutego 2024 r. w Arenie Toruń odbędą się są 33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters połączone z 7. Halowymi Mistrzostwami Polski Lekarzy.
 • 22 lutego 2024 r. zakończyły się protesty rolników, wszystkie drogi, na których były utrudnienia, są przejezdne.
 • W związku ze spływem wód opadowych, w zlewni rzeki Drwęcy, przewiduje się wzrosty stanów wody w strefie stanów wysokich, lokalnie powyżej stanów ostrzegawczych.