Koncert dla mam | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Koncert dla mam

Kultura, Miasto
Data publikacji: 26 maja 2024
Autor: Magdalena Winiarska
Na zdjęciu: na scenie stoją mężczyzna i kobieta w eleganckich strojach

„Nie ma jak u mamy” – to coroczny koncert z okazji Dnia Matki, organizowany przez marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. W 2024 r. blisko 6000 gości powitał prezydent Torunia Paweł Gulewski.

26 maja 2024 r. w Arenie Toruń odbył się koncert z udziałem gwiazd, zorganizowany z myślą o obchodzących swój dzień matkach. Widownia obiektu wypełniona była po brzegi. – Witam wszystkie mamy i ich bliskich, którzy są tu dziś z nami. Cieszę się, że właśnie w Toruniu kolejny raz odbywa się ten koncert o wyjątkowym klimacie z udziałem znakomitych artystów. Bawcie się dobrze – mówił podczas otwarcia wydarzenia prezydent Paweł Gulewski. Również marszałek województwa Piotr Całbecki wyraził radość z tak licznej obecności mieszkanek regionu i podziękował za miłość i oddanie swoim dzieciom.

Największe przeboje polskiej piosenki wykonali czołowi artyści polskiej sceny: Majka Jeżowska, Andrzej Piaseczny, Krzysztof Cugowski, Kasia Kowalska, Sonia Bohosiewicz, Audiofeels, Dominik Dudek, Dominika Dobrosielska, Leon Olek. Towarzyszył im zespół pod kierownictwem Zygmunta Kukli. Całość prowadzili Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan.

Fot. Wojtek Szabelski

Najczęściej czytane aktualności

  • Poznaliśmy pierwsze nazwiska zaproszonych artystów!
  • 11 czerwca 2024 r. prezydent Paweł Gulewski spotkał się z Radami Okręgów Staromiejskie i Bydgoskie.
  • Prezydent Torunia wydłużył termin zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
  • W dniach 15-17 czerwca 2024 r. przypada 100 – lecie maratonu w Polsce. To właśnie w Grodzie Kopernika 15 czerwca 1924 r. miała miejsce meta pierwszego, najdłuższego biegu maratońskiego w Polsce.
  • Do 30 czerwca 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
  • Budowa nowej linii tramwajowej do pętli przy ul. Heweliusza nagrodzona Medalem Europejskim!
  • Drużyna chłopców U12 Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia "Edukacja" w Toruniu odniosła wielki sukces w XXIV edycji Pucharu Tymbarka. Zespół zajął 4. miejsce w całej Polsce, w swojej kategorii wiekowej.   - To ogromne osiągnięcie dla naszej szkoły i miasta Torunia. Nasza drużyna wykazała się nie tylko doskonałymi...
  • We wrześniu 2024 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędą się warsztaty profilaktyczne w ramach miejskiego programu profilaktyki uzależnień.