Made in Toruń: Candellana | www.torun.pl

Made in Toruń: Candellana

Świece ozdobne marki Candellana to kolejny produkt ze znakiem „Made in Toruń”. Firma, która swoimi  produktami podbija świat, została wyróżniona za najwyższą jakość wyrobów.

Świece z Torunia wysyłane są już kontenerami choćby do USA oraz kilkunastu innych krajów m.in. Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Szwecji, Czech czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Candellana to toruńska marka należąca do YouArtMe sp. z o.o., która swoje  nietypowe świece produkuje m.in. dla  zespołów takich jak Ghost, A Perfect Circle, Motorhead czy Slayer oraz korporacji np. Facebook Inc. Dzięki zastosowaniu druku 3D oraz oferowaniu możliwości realizacji zamówień indywidualizowanych świec, Candellana jest w stanie wyprodukować każdą świecę w dowolnych ilościach i wysłać ją na drugi koniec świata, co też czyni od kilku lat.  

Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje rozmowę z właścicielem firmy Markiem Kalińskim:

Najczęściej czytane aktualności

 • Koronawirus, Miasto
  319 osób zgłosiło się do punktu w toruńskiej galerii Plaza i przyjęło szczepionkę przeciw koronawirusowi. W niedzielę, 13 czerwca 2021 r. na chętnych czekamy na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego i w Miejskiej Przychodni Specjalistycznej.
 • Miasto
  Na 13 czerwca 2021 r. zaplanowano drugi i ostatni dzień pikniku w Muzeum Twierdzy Toruń. Po deszczowej sobocie, niedziela zapowiada się ciepła i bez opadów. Zapraszamy!
 • Grafika epidemiczna dla Torunia
  Koronawirus, Miasto
  W Toruniu w ciągu ostatniej doby potwierdzono 3 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Nie odnotowano ofiar śmiertelnych.
 • Kultura, Miasto
  Na ostatni weekend sezonu artystycznego Toruńska Orkiestra Symfoniczna przygotowała weekend poświęcony rosyjskiemu kompozytorowi Igorowi Strawińskiemu. 11 czerwca publiczność w CKK Jordanki wysłuchała koncertu "Ogniste fajerwerki".
 • Miasto, Sport
  W 9. rundzie PGE Ekstraligi eWinner Apator Toruń uległ przed własną publicznością drużynie Bertard Sparta Wrocław 36:54.
 • Na zdjęciu toruńska starówka w deszczu
  Miasto
  W sobotę, 12 czerwca 2021 r. na terenie Torunia i powiatu toruńskiego mogą wystąpić nagłe opady gradu i burze.