Małe JO–JO | Festival JO! | www.torun.pl

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Małe JO–JO | Festival JO!

Data wydarzenia
-
Opis wydarzenia: 

W dniach 27-28 lipca 2024 r. w ramach kolejnej edycji Międzynarodowego Festiwalu Improwizacji Teatralnej JO! odbędą się dwa spektakle dla dzieci.

27 lipca 2024 r., godz. 12:00, Sala Pluszakowa Teatru Baj Pomorski – Impro Baja

„W poszukiwaniu przygody” to interaktywna bajka, której bohaterami jest dwoje przyjaciół wyruszających na misję. Jaka to misja, jakie przygody czekają ich po drodze i czy uda im się osiągnąć cel, wszystko to zależy od młodego widza, który w aktywny sposób wpływa na historię głównych bohaterów. Interaktywny spektakl przeznaczony jest dla dzieci od lat 5-8. Występują: Alicja Dobrowolna, Katarzyna Chmara-Collins, Jerzyk Wierzbicki i Łukasz Ławniczak.

28 lipca 2024 r. godz. 12:00, Sala Pluszakowa Teatru Baj Pomorski

„Kształty i kolory” to improwizowana bajka dla najmłodszych, tworzona razem z dziećmi poprzez interaktywną zabawę. W spektaklu bierze udział trójka improwizatorów, która posługuje się językiem polskim, francuskim i angielskim. Dzieci w naturalny sposób wchodzą wraz z aktorami w magiczny świat kształtów i kolorów, poznając nowe słowa nie tylko po polsku, ale również po francusku i angielsku. Jest to spektakl pełen wyobraźni, kreatywności i humoru, przeznaczony dla najmłodszych widzów teatralnych. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 1 do 4 lat. Występują: Alicja Dobrowolna, Katarzyna Chmara-Collins i Lee White.

Bilety można nabyć >>>TUTAJ<<<

Data: 
27.07.2024 12:00 — 28.07.2024 12:00
Miejsce: 
Teatr Baj Pomorski
Kategoria wydarzenia: 
Teatr
Festiwal
Położenie: 

Najbliższe wydarzenia

Pokaż więcej

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: potężny budynek Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu
  Kultura, Miasto
  22 lipca 2024 r. Paweł Gulewski, Prezydent Miasta Torunia, powołał komisję w celu przeprowadzenia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Chęć pełnienia funkcji dyrektora CSW zgłosiło 5 osób.
 • Na zdjęciu: młode drzewka rosną w pasie zieleni przy jezdni
  Eko, Miasto
  Trwa etap przygotowania dokumentów do postępowania przetargowego na nasadzenia drzew, które zaplanowane jest na czwarty kwartał 2024 roku.
 • Miasto
  W środę 24 lipca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 35 odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące przyszłości budynków po PCK przy ul. Szczecińskiej w Toruniu.
 • Miasto
  Mieszkankę odwiedziła Dagmara Zielińska - zastępczyni prezydenta Torunia, która przekazała jubilatce list z życzeniami od prezydenta Torunia Pawła Gulewskiego.
 • Mistrzostwa Europy w Speedrowerze - plakat
  Miasto, Sport
  Toruń po raz drugi organizuje Mistrzostwa Europy w Speedrowerze. Zawody rozegrane zostaną od 26 do 28 lipca 2024 r. na dwóch torach.
 • Ulica Przy Skarpie po remoncie
  Drogi, Miasto
  Zakończył się remont zdegradowanego odcinka ulicy Przy Skarpie, w rejonie obiektów MOSiR.
 • Zakończył się remont zdegradowanego odcinka ulicy Przy Skarpie, w rejonie obiektów MOSiR.
 • W środę 24 lipca 2024 r. meteorolodzy zapowiadają w Toruniu i powiecie burze wraz z silnymi porywami wiatru, opadami deszczu, a nawet gradu.
 • Poniżej zamieszczamy sprostowanie do artykułu autorstwa Pauliny Błaszkiewicz pt. „Skandal wokół konkursu na dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Kandydatów "dostarczono" w nocy?”.
 • Rowery miejskie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. W 2024 roku odnotowaliśmy prawie 52 tys. wypożyczeń, a w systemie od początku tego roku zarejestrowało się około 3 tys. nowych osób.
 • 25 drużyn z całego świata wystartuje w wyścigu kolarskim kobiet „Śladami Królewny Anny Wazówny”. Organizatorem wyścigu jest TKK „Pacific” Toruń.
 • 23 lipca 2024 r. Przewodniczący Rady Miasta Torunia Łukasz Walkusz spotkał się z Przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Torunia Hubertem Maciejewskim.
 • Trwa postępowanie uzupełniające na rok szkolny 2024/2025 do klas I w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń.
 • 22 lipca 2024 r. Paweł Gulewski, Prezydent Miasta Torunia, powołał komisję w celu przeprowadzenia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Chęć pełnienia funkcji dyrektora CSW zgłosiło 5 osób.