Muzyczna Noc Sylwestrowa w Dworze Artusa | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Muzyczna Noc Sylwestrowa w Dworze Artusa

Data wydarzenia
-
Opis wydarzenia: 

Artyści sceny wielkopolskiej i łódzkiej zapraszają Państwa na niezapomniany sylwestrowy muzyczny wieczór w Dworze Artusa! Tę wyjątkową i roztańczoną noc w roku spędzimy w muzycznej podróży – od świata operetki, który zniewalał lekkością muzyki, formy a przede wszystkim przenosi słuchacza w krainę marzeń. Wszystko to dzięki Johan Strauss, Emerich Kalman, Franciszek Lehar czy Jacqe Offenbach.

W części operetkowej usłyszymy wyselekcjonowane przeboje takie jak: „Graj Cyganie”, „Usta milczą dusza śpiewa”, „Wielka Sława to żart”, „Gdzie mieszka miłość”, „Co się dzieje oszaleje”, „Twoim jest serce me”, „Kiedy Skrzypki grają” i wiele innych, które podczas naszych koncertów publiczność wykonuje wraz z wykonawcami. Oczywiście całość pięknie łączy złotousty, pełen humoru i urokliwy tenor, konferansjer Bartosz Kuczyk, który czyni z koncertu spektakl.

Dalej w naszej muzycznej podróży pomkniemy do tematów musicalowych i filmowych, aby w kolejnym przystanku wkroczyć w krainę innej muzyki, choć sposób wykonania pieśni się nie zmienia. Usłyszymy takie przeboje jak „Greckie wino”, „O sole mio„, „My way”, „Memory” czy nawet „Malowany dzbanku”. W repertuarze koncertu znajdziemy ponadto przeboje Paula Anki, Joe Dassina, Toma Jonesa czy Engelberta Humperdincka. Tego wieczoru nie zabraknie oczywiście przebojów Elvisa Presleya czy Franka Sinatry, z których interpretacji słynie tenor Mirosław Niewiadomski oraz włoskich przebojów takich jak „Buona sierra signorina” czy „Ciao ciao Bambina”, które są specjalnością tenora Mariusza Adama Ruty. Kto nie kocha takich przebojów jak „Delilah” czy „A Man whitout”, Bell czy Granada… artyści tego wieczoru udowodnią, że w muzyce nie istnieją granice, a spotkanie repertuaru rozrywkowego z klasycznymi głosami wykonawców tworzy niesamowity efekt i wciąga publiczność do wspólnej zabawy.

Czas trwania wydarzenia – około 2 godziny | W trakcie wydarzenia przewidziany uroczysty toast

Bilety: 100 zł normalny 

Data: 
31.12.2023 19:00
Miejsce: 
Sala Wielka Dworu Artusa
Kategoria wydarzenia: 
Inne
Impreza klubowa
Spotkanie
Położenie: 

Najbliższe wydarzenia

Pokaż więcej

Najczęściej czytane aktualności

  • Poznaliśmy pierwsze nazwiska zaproszonych artystów!
  • 11 czerwca 2024 r. prezydent Paweł Gulewski spotkał się z Radami Okręgów Staromiejskie i Bydgoskie.
  • Prezydent Torunia wydłużył termin zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
  • W dniach 15-17 czerwca 2024 r. przypada 100 – lecie maratonu w Polsce. To właśnie w Grodzie Kopernika 15 czerwca 1924 r. miała miejsce meta pierwszego, najdłuższego biegu maratońskiego w Polsce.
  • Do 30 czerwca 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
  • Budowa nowej linii tramwajowej do pętli przy ul. Heweliusza nagrodzona Medalem Europejskim!
  • Drużyna chłopców U12 Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia "Edukacja" w Toruniu odniosła wielki sukces w XXIV edycji Pucharu Tymbarka. Zespół zajął 4. miejsce w całej Polsce, w swojej kategorii wiekowej.   - To ogromne osiągnięcie dla naszej szkoły i miasta Torunia. Nasza drużyna wykazała się nie tylko doskonałymi...
  • We wrześniu 2024 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędą się warsztaty profilaktyczne w ramach miejskiego programu profilaktyki uzależnień.