Nabór na zajęcia dla dzieci i młodzieży | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Nabór na zajęcia dla dzieci i młodzieży

Miasto
Data publikacji: 17 maja 2021
Autor: Magdalena Winiarska
Dzieci podczas występu

17 maja 2021 r. rusza nabór do placówek oświatowo-wychowawczych prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń - do Domu Harcerza i MDK.

Rekrutacja dotyczy zajęć rozwijających zainteresowania lub rozwijających uzdolnienia, organizowanych w publicznych placówkach oświatowo-wychowawczych prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń, czyli w Ognisku Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza i w Młodzieżowym Domu Kultury. Nabór prowadzony jest w formie elektronicznej - https://pozaszkolne.vulcan.net.pl/torun.

Wnioski do placówek można składać od 17 maja do 2 czerwca 2021 r. do godz. 18:00.

Aby kandydat wziął udział w postępowaniu rekrutacyjnym, rodzic lub pełnoletni kandydat zobowiązany jest do wypełnienia i złożenia wniosku o przyjęcie do placówki oraz dołączenia do wniosku dokumentów potwierdzających spełnienie kryteriów.

Szczegółowa oferta edukacyjna dostępna jest na stronach internetowych placówek:Do pobrania:

Najczęściej czytane aktualności

  • Poznaliśmy pierwsze nazwiska zaproszonych artystów!
  • 11 czerwca 2024 r. prezydent Paweł Gulewski spotkał się z Radami Okręgów Staromiejskie i Bydgoskie.
  • Prezydent Torunia wydłużył termin zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
  • W dniach 15-17 czerwca 2024 r. przypada 100 – lecie maratonu w Polsce. To właśnie w Grodzie Kopernika 15 czerwca 1924 r. miała miejsce meta pierwszego, najdłuższego biegu maratońskiego w Polsce.
  • Do 30 czerwca 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
  • Budowa nowej linii tramwajowej do pętli przy ul. Heweliusza nagrodzona Medalem Europejskim!
  • Drużyna chłopców U12 Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia "Edukacja" w Toruniu odniosła wielki sukces w XXIV edycji Pucharu Tymbarka. Zespół zajął 4. miejsce w całej Polsce, w swojej kategorii wiekowej.   - To ogromne osiągnięcie dla naszej szkoły i miasta Torunia. Nasza drużyna wykazała się nie tylko doskonałymi...
  • We wrześniu 2024 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędą się warsztaty profilaktyczne w ramach miejskiego programu profilaktyki uzależnień.