Nowe biura i magazyny przy Fortecznej | www.torun.pl

Nowe biura i magazyny przy Fortecznej

Biznes, Miasto
Data publikacji: 14 maja 2021
Autor: Magdalena Winiarska

Budżet obywatelski 2022, Start

Budżet obywatelski 2022, fragment plakatu

 

Rozpoczęliśmy kolejną edycję budżetu obywatelskiego w Toruniu - na rok 2022

>>> Przejdź do informacji na ten temat

  


Wizualizacja nowego budynku przy ul. Fortecznej

Kolejna inwestycja sektora magazynowo-biurowego w Toruniu. Już w lipcu 2021 ruszy budowa drugiej części kompleksu „Forteczna Park” w przemysłowej części tzw. Osiedla JAR – informuje Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Forteczna Park to nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany tuż przy wyjeździe z Torunia w kierunku Gdańska przy ulicy Fortecznej 13. Nowy budynek będzie kontynuacją i drugim etapem rozbudowy istniejącego już kompleksu w tej części Torunia.

Pierwszy etap został oddany do realizacji w 2020 roku i szybko wypełnił się najemcami. Budynek A to w pełni wykończone powierzchnie magazynowo-biurowe wraz z pomieszczeniami socjalnymi. Firma otrzymała już pozwolenie na budowę, a prace ruszą w lipcu 2021 roku. Termin zakończenia inwestycji to I kwartał 2022 roku.

Do dyspozycji najemców oddane zostanie blisko 2700 m kw. w formie 14 dobrze przemyślanych modułów magazynowych wraz z pomieszczeniami biurowymi o powierzchni od 120 do 280 m kw. Modułowy układ pomieszczeń umożliwia łączenie lokali w sposób dostosowany dla odbiorcy już na etapie realizacji. Do każdego modułu przewidziane są miejsca parkingowe oraz plac manewrowy. Moduły są też wyposażone w automatyczne bramy, zaplecza sanitarne w wysokim standardzie, szybki Internet oraz ogrzewanie miejskie. Inwestorem "Forteczna Park" jest toruńska spółka PRT Baza.

Najczęściej czytane aktualności

 • Koronawirus, Miasto
  319 osób zgłosiło się do punktu w toruńskiej galerii Plaza i przyjęło szczepionkę przeciw koronawirusowi. W niedzielę, 13 czerwca 2021 r. na chętnych czekamy na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego i w Miejskiej Przychodni Specjalistycznej.
 • Miasto
  Na 13 czerwca 2021 r. zaplanowano drugi i ostatni dzień pikniku w Muzeum Twierdzy Toruń. Po deszczowej sobocie, niedziela zapowiada się ciepła i bez opadów. Zapraszamy!
 • Grafika epidemiczna dla Torunia
  Koronawirus, Miasto
  W Toruniu w ciągu ostatniej doby potwierdzono 3 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Nie odnotowano ofiar śmiertelnych.
 • Kultura, Miasto
  Na ostatni weekend sezonu artystycznego Toruńska Orkiestra Symfoniczna przygotowała weekend poświęcony rosyjskiemu kompozytorowi Igorowi Strawińskiemu. 11 czerwca publiczność w CKK Jordanki wysłuchała koncertu "Ogniste fajerwerki".
 • Miasto, Sport
  W 9. rundzie PGE Ekstraligi eWinner Apator Toruń uległ przed własną publicznością drużynie Bertard Sparta Wrocław 36:54.
 • Na zdjęciu toruńska starówka w deszczu
  Miasto
  W sobotę, 12 czerwca 2021 r. na terenie Torunia i powiatu toruńskiego mogą wystąpić nagłe opady gradu i burze.