Nowe funkcjonalności Mapy Toruńskiego Biznesu | www.torun.pl

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Nowe funkcjonalności Mapy Toruńskiego Biznesu

Biznes, Miasto
Data publikacji: 21 czerwca 2024
Mapa Toruńskiego Biznesu

Prowadzisz firmę w Toruniu? Oferujesz produkty lub usługi najwyższej jakości? Dodaj swoją firmę do Mapy Toruńskiego Biznesu. 

Bezpłatny serwis stworzony przez Centrum Wsparcia Biznesu działa pod adresem: www.bizneswtoruniu.pl.

Na portalu pojawiły się nowe funkcjonalności dotyczące lokalizacji toruńskich stref gospodarczych. Użytkownicy mogą łatwiej nawigować pomiędzy strefami i wyszukiwać firmy działające w poszczególnych częściach miasta.

- Dzięki nowym funkcjom mapy można w łatwy sposób znaleźć szukaną usługę lub produkt z podziałem na 7 stref: Toruń-Wschód, Park Przemysłowy Elana, Strefa Inwestycyjna Toruń-JAR, Polna-Mazowiecka, Toruń-Zachód, czy Park Technologiczny TARR – Park I / Park II. Usługa jest całkowicie bezpłatna i dostępna dla każdego przedsiębiorcy podkreśla Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.  

Ideą dla powstania mapy była chęć wspierania przez miasto lokalności, dobrego sąsiedztwa, małych lokalnych punktów rzemieślników, sklepików, które są z nami od lat i tworzą klimat osiedla, dzielnicy. Funkcjonalność narzędzia ułatwia znalezienie poszukiwanego usługodawcy w konkretnej dzielnicy miasta, z podziałem na konkretne branże. Na mapie znajduje się aktualnie ponad 390 firm.  Nawigując po mapie w prosty sposób można znaleźć dane kontaktowe, opisy firm i zdjęcia produktów lub usług. Początkowo na mapie znajdowały się jedynie  punkty usługowe, rzemieślnicze, firmy rękodzielnicze i małe warsztaty i sklepy spod znaku „hand made.  Aktualnie na stronie internetowej pojawiają  się także większe firmy m.in. produkcyjne. Już teraz  w jednym miejscu można sprawdzić pełną ofertę toruńskiego biznesu.

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: potężny budynek Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu
  Kultura, Miasto
  22 lipca 2024 r. Paweł Gulewski, Prezydent Miasta Torunia, powołał komisję w celu przeprowadzenia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Chęć pełnienia funkcji dyrektora CSW zgłosiło 5 osób.
 • Miasto
  W środę 24 lipca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 35 odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące przyszłości budynków po PCK przy ul. Szczecińskiej w Toruniu.
 • Miasto
  Mieszkankę odwiedziła Dagmara Zielińska - zastępczyni prezydenta Torunia, która przekazała jubilatce list z życzeniami od prezydenta Torunia Pawła Gulewskiego.
 • Na zdjęciu: młode drzewka rosną w pasie zieleni przy jezdni
  Eko, Miasto
  Trwa etap przygotowania dokumentów do postępowania przetargowego na nasadzenia drzew, które zaplanowane jest na czwarty kwartał 2024 roku.
 • Mistrzostwa Europy w Speedrowerze - plakat
  Miasto, Sport
  Toruń po raz drugi organizuje Mistrzostwa Europy w Speedrowerze. Zawody rozegrane zostaną od 26 do 28 lipca 2024 r. na dwóch torach.
 • Ulica Przy Skarpie po remoncie
  Drogi, Miasto
  Zakończył się remont zdegradowanego odcinka ulicy Przy Skarpie, w rejonie obiektów MOSiR.
 • Zakończył się remont zdegradowanego odcinka ulicy Przy Skarpie, w rejonie obiektów MOSiR.
 • W środę 24 lipca 2024 r. meteorolodzy zapowiadają w Toruniu i powiecie burze wraz z silnymi porywami wiatru, opadami deszczu, a nawet gradu.
 • Poniżej zamieszczamy sprostowanie do artykułu autorstwa Pauliny Błaszkiewicz pt. „Skandal wokół konkursu na dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Kandydatów "dostarczono" w nocy?”.
 • Rowery miejskie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. W 2024 roku odnotowaliśmy prawie 52 tys. wypożyczeń, a w systemie od początku tego roku zarejestrowało się około 3 tys. nowych osób.
 • 25 drużyn z całego świata wystartuje w wyścigu kolarskim kobiet „Śladami Królewny Anny Wazówny”. Organizatorem wyścigu jest TKK „Pacific” Toruń.
 • 23 lipca 2024 r. Przewodniczący Rady Miasta Torunia Łukasz Walkusz spotkał się z Przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Torunia Hubertem Maciejewskim.
 • Trwa postępowanie uzupełniające na rok szkolny 2024/2025 do klas I w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń.
 • 22 lipca 2024 r. Paweł Gulewski, Prezydent Miasta Torunia, powołał komisję w celu przeprowadzenia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Chęć pełnienia funkcji dyrektora CSW zgłosiło 5 osób.