O0534 | www.torun.pl

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

O0534

Rodzaj zadania: 
Ogólnomiejskie(O)
Numer projektu: 
O0534
Tytuł projektu: 
Budowa hali sztuk walki
Lokalizacja: 
Działka nr 292/1 u zbiegu ulic Szczecińskiej/Krynicka
Opis projektu: 
Centrum Sztuk Walki to miejsce dla dzieci i młodzieży. Przedsięwzięcie ma charakter inwestycji celu publicznego zaspokajające potrzeby społeczności miasta Torunia. CSW ma być miejscem zdobywania umiejętności i ich doskonalenia w indywidualnych i drużynowych olimpijskich sportach walki. Zadanie polega na budowie obiektu kubaturowego dwukondygnacyjnego o wymiarach 35,0 x 18,0 m, w którego skład wchodzą: Sala ćwiczeń, gier i relaksu o wymiarach 25,0 m x 18,0 m (450 m kw.) wyposażona w drabinki gimnastyczne, ścianę luster i niezbędny sprzęt do realizacji zadań szkoleniowych. Segment szkoleniowo-socjalny (dwukondygnacyjny) o powierzchni użytkowej 324 m kw. z przeznaczeniem na: - salę audio-video, odnowy biologicznej (siłownia, sauna) - zespołu szatniowego , sauny, pokoju odnowy biologicznej i relaksu - pomieszczenia biurowe i techniczne. Obiekt w godzinach lekcyjnych (od 8.00 do 15.00) w pełni będzie wykorzystywany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 35, stanowiąc doskonałe uzupełnienie posiadanej bazy sportowej. Od godz. 16.00 oraz weekendy będą odbywały się pod okiem wykwalifikowanych trenerów ukierunkowane zajęcia sportowe.

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: potężny budynek Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu
  Kultura, Miasto
  22 lipca 2024 r. Paweł Gulewski, Prezydent Miasta Torunia, powołał komisję w celu przeprowadzenia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Chęć pełnienia funkcji dyrektora CSW zgłosiło 5 osób.
 • Na zdjęciu: młode drzewka rosną w pasie zieleni przy jezdni
  Eko, Miasto
  Trwa etap przygotowania dokumentów do postępowania przetargowego na nasadzenia drzew, które zaplanowane jest na czwarty kwartał 2024 roku.
 • Miasto
  W środę 24 lipca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 35 odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące przyszłości budynków po PCK przy ul. Szczecińskiej w Toruniu.
 • Miasto
  Mieszkankę odwiedziła Dagmara Zielińska - zastępczyni prezydenta Torunia, która przekazała jubilatce list z życzeniami od prezydenta Torunia Pawła Gulewskiego.
 • Mistrzostwa Europy w Speedrowerze - plakat
  Miasto, Sport
  Toruń po raz drugi organizuje Mistrzostwa Europy w Speedrowerze. Zawody rozegrane zostaną od 26 do 28 lipca 2024 r. na dwóch torach.
 • Ulica Przy Skarpie po remoncie
  Drogi, Miasto
  Zakończył się remont zdegradowanego odcinka ulicy Przy Skarpie, w rejonie obiektów MOSiR.
 • Zakończył się remont zdegradowanego odcinka ulicy Przy Skarpie, w rejonie obiektów MOSiR.
 • W środę 24 lipca 2024 r. meteorolodzy zapowiadają w Toruniu i powiecie burze wraz z silnymi porywami wiatru, opadami deszczu, a nawet gradu.
 • Poniżej zamieszczamy sprostowanie do artykułu autorstwa Pauliny Błaszkiewicz pt. „Skandal wokół konkursu na dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Kandydatów "dostarczono" w nocy?”.
 • Rowery miejskie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. W 2024 roku odnotowaliśmy prawie 52 tys. wypożyczeń, a w systemie od początku tego roku zarejestrowało się około 3 tys. nowych osób.
 • 25 drużyn z całego świata wystartuje w wyścigu kolarskim kobiet „Śladami Królewny Anny Wazówny”. Organizatorem wyścigu jest TKK „Pacific” Toruń.
 • 23 lipca 2024 r. Przewodniczący Rady Miasta Torunia Łukasz Walkusz spotkał się z Przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Torunia Hubertem Maciejewskim.
 • Trwa postępowanie uzupełniające na rok szkolny 2024/2025 do klas I w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń.
 • 22 lipca 2024 r. Paweł Gulewski, Prezydent Miasta Torunia, powołał komisję w celu przeprowadzenia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Chęć pełnienia funkcji dyrektora CSW zgłosiło 5 osób.