Piątka z Kopernikiem - bieg wirtualny | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Piątka z Kopernikiem - bieg wirtualny

Data wydarzenia
-
Plakat pomujący wirtualny bieg "Piątka z Kopernikiem".
Opis wydarzenia: 

Istnieje możliwość „wybiegania” medalu 5-tki z Kopernikiem, a tym samym skompletowanie całego zestawu medali Toruńskiej Triady Kopernikańskiej 2023.

Zasady uczestnictwa w „Biegu Wirtualnym 5-tki z Kopernikiem” w ramach Toruńskiej Triady Kopernikańskiej 2023 są bardzo proste! A oto najważniejsze informacje:

 1. Aby wziąć udział w „Biegu Wirtualnym 5-tki z Kopernikiem” należy dokonać rejestracji do Biegu, jak do tradycyjnych zawodów oraz dokonać opłaty startowej w wysokości 30 zł.
 2. Można domówić koszulkę „5-tki z Kopernikiem” biegu tradycyjnego będzie istniała taka opcja podczas rejestracji. Cena zgodna z cennikiem dostępnym TUTAJ.
 3. Do pokonania jest dystans 5 km. Wskazany dystans można pokonać w dowolnym czasie w terminie od 1 kwietnia do 7 maja 2023 r. Dystans należy pokonać jednorazowo.
 4. Swój bieg można rejestrować dowolnym urządzeniem rejestrującym czas i pokonaną trasę. Ważne, aby była możliwość przesłania zdjęcia/zrzutu ekranu pokazującego bieg.
 5. Po ukończeniu należy przesłać swój wynik wypełniając formularz znajdujący się na stronie run-torun.pl (BIEGACZ -> Bieg Wirtualny 5-tka z Kopernikiem -> Wprowadź wynik). Zgłoszenie wymaga dołączenia zdjęcia lub zrzutu ekranu pokazującego pokonaną trasę wraz z widocznym dystansem i czasem.
 6. Zgłoszenia niepełne nie będą brane pod uwagę.
 7. wynik należy zgłosić najpóźniej do 10 maja 2023 r. Po tym terminie system przyjmowania wyników będzie zamknięty.
 8. Sukcesywnie będzie trwała weryfikacja i aktualizacja wyników oraz publikacja na stronie run-torun.pl (BIEGACZ -> Bieg Wirtualny 5-tka z Kopernikiem -> Wyniki).
 9. W pakiecie czeka elektroniczny numer startowy i grafika z personalizowanym medalem, a przede wszystkim medal „5-tki z Kopernikiem”, stanowiący pierwszą część kompletu medali Toruńskiej Triady Kopernikańskiej 2023.
 10. Medal „5-tki z Kopernikiem” będzie możliwy do odbioru w terminach pracy Biur Zawodów II i III edycji Toruńskiej Triady Kopernikańskiej 2023, tj.:
 • 12. RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem! 2023 (13-14.05.2023 r.) w Toruń PLAZA przy ul. Broniewskiego 90.
 • 40. Toruń Maraton (21-22.10.2023) w budynku Motoareny przy ul. Pera Jonssona 7.

Powodzenia i do zobaczenia na pozostałych naszych imprezach! Więcej: https://run-torun.pl/2023/03/29/bieg-wirtualny-5-tki-z-kopernikiem/

Data: 
01.04.2023 10:00 — 07.05.2023 15:00
Miejsce: 
Rózne miejsca w Toruniu
Kategoria wydarzenia: 
Kopernik 550
Sport
Położenie: 

Najbliższe wydarzenia

Pokaż więcej

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto
  21 kwietnia 2024 r. w godz. 7:00-21:00 zagłosujemy w II turze wyborów samorządowych, w których wybierzemy Prezydenta Miasta Torunia. Przed głosowaniem warto upewnić się, gdzie znajduje się twój lokal wyborczy.
 • Docenieni za bohaterską postawę
  Miasto
  St. asp. Łukasz Grabowski i Rafał Koziołek zachowali zimną krew i wyciągnęli z Wisły 16-letnią dziewczynę. Ich bohaterską postawę docenił Prezydent Torunia Michał Zaleski.
 • Zazieleniamy Bulwar Filadelfijski
  Eko, Miasto
  Na Bulwarze Filadelfijskim robi się coraz bardziej zielono. To za sprawą nowych nasadzeń oraz trawy, która właśnie jest układana nad Wisłą.
 • 30 lat Oratorium im. bł. ks. Bronisława Markiewicza
  Miasto
  Utworzone w 1993 roku Oratorium im. bł. ks. Bronisława Markiewicza w Toruniu świętuje 30-lecie istnienia. Uroczystości rocznicowe odbyły się w Hotelu Filmar.
 • Na zdjęciu: błękitne niebo, ceglany mur gdaniska i zakwitające pąki na drzewie
  Kultura, Miasto, Sport
  Jak co roku o tej porze poszerzamy horyzonty dzięki kolejnej edycji Festiwalu Nauki i Sztuki. A dla miłośników żużla nie lada gratka - pierwszy w tym sezonie mecz na toruńskiej Motoarenie. Kibicujemy!
 • Wypędzamy zimę z miasta - plakat
  Miasto, Sport
  „Wypędzamy zimę z miasta” - pod takim hasłem już po raz siódmy zorganizowana zostanie impreza nie tylko dla miłośników jednośladów. Moto CT zaprasza tym razem na Błonia Nadwiślańskie, w okolicy Przystani Toruń.
 • St. asp. Łukasz Grabowski i Rafał Koziołek zachowali zimną krew i wyciągnęli z Wisły 16-letnią dziewczynę. Ich bohaterską postawę docenił Prezydent Torunia Michał Zaleski.
 • Od maja do sierpnia 2024 potrwają w Toruniu spotkania z lokalnymi artystami pod nazwą Park Kultury. Zaplanowano m.in. koncerty muzyczne, spektakle teatralne, pokazy filmowe i konkurs fotograficzny. Wydarzenia będą się odbywały w Amfiteatrze Parku na Bydgoskim Przedmieściu i w Nicolaus Bank Cafe.
 • W Mistrzostwach Europy w Lekkiej Atletyce Masters wystartowało 3 013 osób z 39 państw europejskich i 11 spoza Europy. Wszystko dzięki decyzji władz miasta, które zdecydowały po raz czwarty, że rywalizacja będzie się toczyć w Toruniu oraz dzięki znakomitej pracy prezesa Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters Wacława Krankowskiego i jego sztabu.
 • Jak co roku o tej porze poszerzamy horyzonty dzięki kolejnej edycji Festiwalu Nauki i Sztuki. A dla miłośników żużla nie lada gratka - pierwszy w tym sezonie mecz na toruńskiej Motoarenie. Kibicujemy!
 • Funkcjonujące na Rynku Nowomiejskim 28 w Toruniu Kino CAMERIMAGE przygotowało specjalny repertuar filmowy na majówkę (1-5.05.2024 r.). Widzowie będą mogli obejrzeć m.in. filmy przygodowe i komediowe oraz bajki dla dzieci.
 • Dwanaście prac magisterskich i dyplomowych poświęconych Toruniowi otrzymało nagrody i wyróżnienia w 32. edycji konkursu organizowanego przez Towarzystwo Miłośników Torunia, a zrealizowanego przy wsparciu Gminy Miasta Toruń. Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Torunia Pana Michała Zaleskiego.
 • Dobra wiadomość dla fanów żużla. W piątek, 19 kwietnia br., w związku z zawodami żużlowymi na Motoarenie, uruchomione zostaną dodatkowe kursy tramwajów.
 • Już w najbliższą niedzielę 21 kwietnia 2024 r. o godz. 16:30 w Teatrze Baj Pomorski odbędzie się premiera spektaklu "Wikingowie z Północnej Ulicy".