Piątka z Kopernikiem - bieg wirtualny | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Piątka z Kopernikiem - bieg wirtualny

Data wydarzenia
-
Plakat pomujący wirtualny bieg "Piątka z Kopernikiem".
Opis wydarzenia: 

Istnieje możliwość „wybiegania” medalu 5-tki z Kopernikiem, a tym samym skompletowanie całego zestawu medali Toruńskiej Triady Kopernikańskiej 2023.

Zasady uczestnictwa w „Biegu Wirtualnym 5-tki z Kopernikiem” w ramach Toruńskiej Triady Kopernikańskiej 2023 są bardzo proste! A oto najważniejsze informacje:

 1. Aby wziąć udział w „Biegu Wirtualnym 5-tki z Kopernikiem” należy dokonać rejestracji do Biegu, jak do tradycyjnych zawodów oraz dokonać opłaty startowej w wysokości 30 zł.
 2. Można domówić koszulkę „5-tki z Kopernikiem” biegu tradycyjnego będzie istniała taka opcja podczas rejestracji. Cena zgodna z cennikiem dostępnym TUTAJ.
 3. Do pokonania jest dystans 5 km. Wskazany dystans można pokonać w dowolnym czasie w terminie od 1 kwietnia do 7 maja 2023 r. Dystans należy pokonać jednorazowo.
 4. Swój bieg można rejestrować dowolnym urządzeniem rejestrującym czas i pokonaną trasę. Ważne, aby była możliwość przesłania zdjęcia/zrzutu ekranu pokazującego bieg.
 5. Po ukończeniu należy przesłać swój wynik wypełniając formularz znajdujący się na stronie run-torun.pl (BIEGACZ -> Bieg Wirtualny 5-tka z Kopernikiem -> Wprowadź wynik). Zgłoszenie wymaga dołączenia zdjęcia lub zrzutu ekranu pokazującego pokonaną trasę wraz z widocznym dystansem i czasem.
 6. Zgłoszenia niepełne nie będą brane pod uwagę.
 7. wynik należy zgłosić najpóźniej do 10 maja 2023 r. Po tym terminie system przyjmowania wyników będzie zamknięty.
 8. Sukcesywnie będzie trwała weryfikacja i aktualizacja wyników oraz publikacja na stronie run-torun.pl (BIEGACZ -> Bieg Wirtualny 5-tka z Kopernikiem -> Wyniki).
 9. W pakiecie czeka elektroniczny numer startowy i grafika z personalizowanym medalem, a przede wszystkim medal „5-tki z Kopernikiem”, stanowiący pierwszą część kompletu medali Toruńskiej Triady Kopernikańskiej 2023.
 10. Medal „5-tki z Kopernikiem” będzie możliwy do odbioru w terminach pracy Biur Zawodów II i III edycji Toruńskiej Triady Kopernikańskiej 2023, tj.:
 • 12. RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem! 2023 (13-14.05.2023 r.) w Toruń PLAZA przy ul. Broniewskiego 90.
 • 40. Toruń Maraton (21-22.10.2023) w budynku Motoareny przy ul. Pera Jonssona 7.

Powodzenia i do zobaczenia na pozostałych naszych imprezach! Więcej: https://run-torun.pl/2023/03/29/bieg-wirtualny-5-tki-z-kopernikiem/

Data: 
01.04.2023 10:00 — 07.05.2023 15:00
Miejsce: 
Rózne miejsca w Toruniu
Kategoria wydarzenia: 
Kopernik 550
Sport
Położenie: 

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najbliższe wydarzenia

Pokaż więcej

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: uczestnicy biegu w strojach Świętego Mikołaja stoją na linii startu na Rynku Staromiejskim, w tle ratusz
  Miasto, Sport
  Kilka tysięcy Mikołajów po raz kolejny zapełni ulice Torunia. W niedzielę, 3 grudnia 2023 roku, rusza 21. edycja Festiwalu Biegów Świętych Mikołajów.
 • Na zdjęciu: pomnik Mikołaja Kopernika ubrany w czerwoną czapkę św. Mikołaja
  Kultura, Miasto, Sport
  W ten weekend w Toruniu rządzą Mikołaje, którzy przyjadą z całej Polski, żeby przebiec ulicami naszego miasta półmaraton lub dystanse 10 i 5 km. Można też pomóc przedświątecznie św. Mikołajowi i wyszukać prezenty dla bliskich na weekendowych jarmarkach.
 • Przedszkole Miejskie nr 3 świętowało 40-lecie istnienia
  Miasto
  2 grudnia 2023 roku Przedszkole Miejskie nr 3 świętowało 40-lecie istnienia. Najważniejszym prezentem dla placówki było nadanie jej imienia Marii Kownackiej.
 • Sztuka Natury na wyciągnięcie ręki
  Eko, Kultura, Miasto
  Już po raz 16. w Toruniu odbywa się Międzynarodowy Festiwal Sztuk Wizualnych Inspirowanych Naturą "Sztuka Natury".
 • Eko, Inwestycje, Miasto
  Na kilku odcinkach ul. Bema w Toruniu zdejmowana jest kostka betonowa i powstają miejsca dla roślin. Zostanie nawieziona tam urodzajna ziemia. Pojawi się też ponad 4600 sztuk sadzonek, w tym róż okrywowych o czerwonych kwiatach, a w najwęższych miejscach trzcinnika ostrokwiatowego.
 • Narodowy Dzień Tenisa Stołowego
  Miasto, Sport
  Na początku grudnia w 16 miastach Polski, w tym w Toruniu, odbędzie się wydarzenie pn. Narodowy Dzień Tenisa Stołowego.
 • - Proszę o przyjęcie w imieniu torunianek i torunian potwierdzenia trwałej przyjaźni Torunia z polskim środowiskiem artyleryjskim. Na toruńskiej ziemi będziecie traktowani zawsze jako elita polskiej armii i nasi przyjaciele - powiedział podczas obchodów Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii prezydent Torunia Michał Zaleski.
 • Już w najbliższą środę, jak co roku tradycyjnie 6 grudnia - w Mikołajki - w trasę ruszy świąteczny, iluminowany tramwaj Miejskiego Zakładu Komunikacji.
 • Od 1988 r. dzień 1 grudnia jest obchodzony jako Światowy Dzień AIDS. Jego celem jest uwrażliwienie na problem oraz solidaryzowanie się z ludźmi dotkniętymi tą chorobą.
 • Zakończyły się prace polegające na wykonaniu specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych na pięciu toruńskich pomnikach przyrody. Miały one na celu polepszenie ich stanu zdrowotnego i poprawę warunków bezpieczeństwa dla osób przebywających w ich bezpośrednim sąsiedztwie.
 • W dniach 4-10 grudnia 2023 roku Toruń będzie gospodarzem Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów w boksie olimpijskim. Poznaj program zawodów.
 • Na kilku odcinkach ul. Bema w Toruniu zdejmowana jest kostka betonowa i powstają miejsca dla roślin. Zostanie nawieziona tam urodzajna ziemia. Pojawi się też ponad 4600 sztuk sadzonek, w tym róż okrywowych o czerwonych kwiatach, a w najwęższych miejscach trzcinnika ostrokwiatowego.
 • Muzeum Okręgowe w Toruniu już po raz 44. zorganizowało Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”. Uroczyste wręczenie nagród laureatom oraz otwarcie wystawy pokonkursowej, na które serdecznie zapraszamy, odbędzie się 8 grudnia 2023 r. o godz. 12.00. w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego.
 • Spadła liczba dewastacji i kradzieży, z roweru korzystają chętniej mężczyźni, a średni czas wypożyczenia roweru to 22 minuty - tak najkrócej można podsumować kończący się sezon roweru miejskiego Torvelo w Toruniu. Rowery trafiły do magazynu, gdzie zostaną przygotowane do nowego sezonu, który ruszy 1 marca 2024 r.