R0122 | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

R0122

Budżet obywatelski w Toruniu 2020, informacje o projekcie:

Rodzaj zadania: 
Rubinkowo(R)
Numer projektu: 
R0122
Tytuł projektu: 
Remont części parkingu - Dziewulskiego 21.
Lokalizacja: 
Obszar parkingu przy Dziewulskiego 12 od strony Dziewulskiego 19 działka nr 71/31.
Opis projektu: 
Parking mieszczący się pomiędzy Dziewulskiego 19-21 (przy przystanku autobusowym) wymaga generalnego remontu. Był wybudowany ponad 35 lat temu i jest w złym stanie technicznym, po opadach gromadzi się w ubytkach woda. Remont tego parkingu w znacznym stopniu poprawi codziennie funkcjonowanie posiadaczy samochodów i podniesie komfort komunikacji. Po za tym poprawi się wizerunek estetyczny tego fragmentu naszego osiedla.
Budżet na rok: 
2020

Najczęściej czytane aktualności

 • Będą zmiany w komunikacji miejskiej na Podgórzu
  Miasto, MZK
  Znamy efekt konsultacji w sprawie kursowania komunikacji miejskiej na Podgórzu. Uzgodnione zmiany zaczną obowiązywać od 1 czerwca 2024 r.
 • Na zdjęciu: seniorzy wraz z prezydentem Pawłem Gulewskim i jego zastępczynią Dagmarą Zielińską siedzą na ławeczce, za nimi drzewa
  Eko, Miasto
  Ławeczka Seniorów stanęła na placu 4 czerwca 1989 roku z inicjatywy Rady Seniorów Miasta Torunia kadencji 2019-2024.
 • Na zdjęciu: prezydent Paweł Gulewski stoi z przedstawicielami europejskich uczelni wyższych
  Miasto
  W ramach forum uczelni partnerskich projektu YUFE odbyło się spotkanie przedstawicieli uczelni członkowskich, w tym UMK, w którym udział wziął prezydent Paweł Gulewski.
 • Delegacja chińska z Ambasadorem Sun Linjiangiem i prezesem Adamem Marszałkiem
  Biznes, Miasto
  Ambasador Chin Sun Linjiang i Ambasador Kazachstanu Alim Kirabayev gościli 22 maja 2024 r.w Toruniu. Spotkał się z nimi prezydent Torunia Paweł Gulewski.
 • Na zdjęciu: kieliszki napełnione czerwonym winem, w tle trzy butelki wina
  Biznes, Miasto
  Prezydent Miasta Torunia informuje, że posiada do rozdysponowania zezwolenia na sprzedaż napojów zawierających powyżej 4,5% do 18% alkoholu (z wyjątkiem piwa), przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży.
 • Na zdjęciu: zawodnicy karate w białych strojach stoją na podium i trzymają polską flagę
  Miasto, Sport
  Zawodnicy Akademickiego Klubu Karate Tradycyjnego przywieźli z Mistrzostw Europy w Słowenii pięć medali.
 • Zawodnicy Akademickiego Klubu Karate Tradycyjnego przywieźli z Mistrzostw Europy w Słowenii pięć medali.
 • Wieczna miłość i „Dracula” Francisa Forda Coppoli z Garym Oldmanem w roli głównej będą motywem przewodnim 22. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze!
 • Bławatkowa na toruńskich Wrzosach zyskała zupełnie nowy wygląd. Wszystko to za sprawą zakończonej w tym miejscu przebudowy.
 • W związku z występującymi niskimi przepływami wody, w kolejnych dniach, na obszarze zlewni rzeki Mień, spodziewane jest dalsze utrzymywanie się przepływów wody poniżej SNQ (przepływu średniego niskiego).
 • Znamy efekt konsultacji w sprawie kursowania komunikacji miejskiej na Podgórzu. Uzgodnione zmiany zaczną obowiązywać od 1 czerwca 2024 r.
 • Ławeczka Seniorów stanęła na placu 4 czerwca 1989 roku z inicjatywy Rady Seniorów Miasta Torunia kadencji 2019-2024.
 • Delegacja Fundacji Muzeum Historyczno-Wojskowe miała zaszczyt uczestniczyć w obchodach 80. rocznicy bitwy o Monte Cassino na terenie Polskiego Cmentarza Wojennego na Monte Cassino. Wyjazd był wspierany przez Miasto Toruń.
 • Statuetką "Za zasługi w zawodzie" wyróżniono 23 pielęgniarki i położne. – Sprawy pielęgniarek i położnych są nam bardzo bliskie. Jako samorząd Torunia zawsze będziemy stali u boku Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i służyli pomocą - zapewnił prezydent Torunia Paweł Gulewski.