RelaksAkcja - Piknik na Rudaku | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

RelaksAkcja - Piknik na Rudaku

Data wydarzenia
-
zdjęcie z pikniku
Opis wydarzenia: 

Wakacje to wspaniała okazja, by spędzić wspólny weekend z rodziną. Czas na RelaksAkcje!

Po ciężkim tygodniu pracy dla każdego rodzica, dziecka i seniora nadeszła pora, by zafundować sobie odrobinę relaksu i odprężenia na świeżym powietrzu! Centrum Kultury Dwór Artusa ma dla Was pomysł, jak w miły i kreatywny sposób spędzić sobotnie popołudnie oraz wieczór w otoczeniu natury. Już 7 sierpnia od godziny 16:00 do 21:00 serdecznie zapraszamy Was na drugi w tym roku letni piknik.

Razem z nami nie tylko stworzysz piękne ozdoby i rozwiniesz swojej zdolności manualne… to będzie również uczta dla zmysłów w otoczeniu muzyki i pięknych zapachów pysznego jedzenia, lodów oraz kawy.

W programie pikniku wiele atrakcji między innymi zajęcia artystyczne i kreatywne: kaligrafia, warsztaty roślinne, kociość – kreatywne kocie warsztaty plastyczne, warsztaty ceramiczne oraz warsztaty improwizacji muzycznej (Toruńska Orkiestra Improwizowana). Ponadto zapraszamy do udziału w kiermaszu książek organizowanym przez Bibliotekę Książnica Kopernikańska Filia nr 7 oraz na finałową część projektu Mapa Nie Nudy!

W strefie relaksu natomiast czeka Was zabawa dużymi bańkami, malowanie buziek dziecięcych oraz strefa gastronomiczna i otwarcie nowej części Placu Zabaw w Budowie. Od 19:30 zapraszamy na wyjątkowy koncert na świeżym powietrzu Toruńskiej Orkiestry Improwizowanej.

Nie zabraknie również kącika gier planszowych i gier elektronicznych organizowanych przez Fantastyczny Dom Kultury!

Wstęp na wszystkie warsztaty i do strefy relaksu wolny

Data: 
07.08.2021 16:00
Miejsce: 
Filia Dom Muz, ul. Okólna 169
Kategoria wydarzenia: 
Impreza plenerowa
Położenie: 

Najbliższe wydarzenia

Pokaż więcej

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęiu: wieża ratusza na tle pochmurnego nieba
  Kultura, Miasto
  Weekend rozpoczynamy sztuką młodego pokolenia - w CSW otwarcie trzech wystaw młodych artystek. Dla melomanów - koncert inaugurujący 39. Świętojański Festiwal Organowy. A w niedzielę czeka nas odpoczynek i spacery - instytucje kultury zachęcają do pełnego relaksu.
 • Kultura, Miasto
  W piątek, 19 lipca 2024 r. rozpocznie się cykl koncertów w ramach „Alternatywnej Sceny Letniej”. Wakacyjne wieczory umilą fantastyczni artyści: Faustyna, Ampacity, VHS, Jakub Jan Bryndal + EL AXO oraz Kathia, których będzie można posłuchać na plenerowej scenie na Bulwarze Filadelfijskim.
 • Autobusem MZK do Kamionek
  Miasto
  Z Torunia prosto nad jezioro w Kamionkach. 20 lipca 2024 r. uruchomiona zostanie linia autobusowa nr 141.
 • Po spotkaniu z NGOsami
  Miasto
  Trwają konsultacje Programu współpracy Gminy Miasta Toruń z organizacjami pozarządowymi w 2025 r. Za nami spotkanie z NGOsami.
 • Przypominamy, że w każdy wakacyjny weekend Bulwar Filadelfijski, na odcinku od Ślimaka Getyńskiego do Woli Zamkowej, jest wyłączony z ruchu samochodowego.
  Drogi, Miasto
  Przypominamy, że w każdy wakacyjny weekend Bulwar Filadelfijski, na odcinku od Ślimaka Getyńskiego do Woli Zamkowej, jest wyłączony z ruchu samochodowego.
 • Kolejne tablice informujące o tym, aby nie wchodzić na łachy wiślane, pojawiły się na lewym brzegu Wisły.
  Miasto
  Kolejne tablice informujące o tym, aby nie wchodzić na łachy wiślane, pojawiły się na lewym brzegu Wisły.
 • W piątek, 19 lipca 2024 r. rozpocznie się cykl koncertów w ramach „Alternatywnej Sceny Letniej”. Wakacyjne wieczory umilą fantastyczni artyści: Faustyna, Ampacity, VHS, Jakub Jan Bryndal + EL AXO oraz Kathia, których będzie można posłuchać na plenerowej scenie na Bulwarze Filadelfijskim.
 • Toruńskie Stowarzyszenie Rodzin „Powrót z U” w ramach dofinansowania otrzymanego od Gminy Miasta Toruń realizuje dwa programy, których celem jest przede wszystkim zapewnienie kompleksowego wsparcia rodzicom oraz opiekunom dzieci i osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków.
 • Trwają konsultacje Programu współpracy Gminy Miasta Toruń z organizacjami pozarządowymi w 2025 r. Za nami spotkanie z NGOsami.
 • Pandy małe z toruńskiego Ogrodu Zoobotanicznego, Rani i Ogonek, zostały po raz pierwszy rodzicami.
 • Już w sobotę 20 lipca 2024 r. na Zamku Krzyżackim w Toruniu odbędą się kolejne zajęcia z cyklu comiesięcznych, bezpłatnych wykładów o nazwie „Zamek pełen historii”.
 • Od czerwca 2023 r. w Toruniu można wypożyczać rowery typu cargo. W pierwszym roku z takiej możliwości skorzystano 57 razy. Najwięcej wypożyczeń, aż 17, było w październiku 2023 r.
 • To już siódma edycja Międzynarodowego Festiwalu Improwizacji Teatralnej JO! Od 25 lipca 2024 r. ponownie na scenie Dworu Artusa zagoszczą grupy i teatry z całej Polski oraz goście ze świata.
 • Aż o połowę, od września 2024 r., obniżone zostaną ceny na toruńskich parkingach Park&Ride.