Romantyczne dźwięki | www.torun.pl

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Romantyczne dźwięki

Kultura, Miasto
Data publikacji: 13 czerwca 2024
Autor: Marcin Pryka

Toruńskie Centrum Usług Społecznych zaprasza na koncert pt. „Romantyczne dźwięki”.

Bycie rodzicem to wyjątkowa i bardzo ważna rola. Czasem wymaga ona poświęcenia, odłożenia na bok swoich potrzeb. Brak czasu dla siebie, zmęczenie czy zniechęcenie mogą odbierać radość z bycia w tej pięknej roli. Dlatego wychodząc temu na przeciw, zapraszamy rodziców, opiekunów prawnych oraz pary do udziału w romantycznym, plenerowym koncercie.

Koncert odbędzie się 19 czerwca 2024 r. o godz. 17:30 na terenie zieleni przy Dziennym Domu Pobytu Seniora przy ul. Bydgoskiej 74.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli skosztować pysznych deserów oraz... afrodyzjaków.

- Jeśli nie masz pomysłu na opiekę nad dziećmi w czasie trwania koncertu chętnie pomożemy. Dzieci będą mogły uczestniczyć w twórczych zajęciach odbywających się we wnętrzach Dziennego Domu. Najmłodsi będą tworzyli wianki z kwiatków, obrazy z suszonych kwiatów oraz wiele innych ciekawych przedmiotów. Spędź z nami romantyczny czas. Zatrzymaj się i pomyśl o sobie - zachęcają organizatorzy.

Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona - obowiązują zapisy pod nr telefonu 56 6118940.

ZAPRASZAMY!

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: potężny budynek Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu
  Kultura, Miasto
  22 lipca 2024 r. Paweł Gulewski, Prezydent Miasta Torunia, powołał komisję w celu przeprowadzenia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Chęć pełnienia funkcji dyrektora CSW zgłosiło 5 osób.
 • Miasto
  W środę 24 lipca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 35 odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące przyszłości budynków po PCK przy ul. Szczecińskiej w Toruniu.
 • Miasto
  Mieszkankę odwiedziła Dagmara Zielińska - zastępczyni prezydenta Torunia, która przekazała jubilatce list z życzeniami od prezydenta Torunia Pawła Gulewskiego.
 • Na zdjęciu: młode drzewka rosną w pasie zieleni przy jezdni
  Eko, Miasto
  Trwa etap przygotowania dokumentów do postępowania przetargowego na nasadzenia drzew, które zaplanowane jest na czwarty kwartał 2024 roku.
 • Mistrzostwa Europy w Speedrowerze - plakat
  Miasto, Sport
  Toruń po raz drugi organizuje Mistrzostwa Europy w Speedrowerze. Zawody rozegrane zostaną od 26 do 28 lipca 2024 r. na dwóch torach.
 • Ulica Przy Skarpie po remoncie
  Drogi, Miasto
  Zakończył się remont zdegradowanego odcinka ulicy Przy Skarpie, w rejonie obiektów MOSiR.
 • Zakończył się remont zdegradowanego odcinka ulicy Przy Skarpie, w rejonie obiektów MOSiR.
 • W środę 24 lipca 2024 r. meteorolodzy zapowiadają w Toruniu i powiecie burze wraz z silnymi porywami wiatru, opadami deszczu, a nawet gradu.
 • Poniżej zamieszczamy sprostowanie do artykułu autorstwa Pauliny Błaszkiewicz pt. „Skandal wokół konkursu na dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Kandydatów "dostarczono" w nocy?”.
 • Rowery miejskie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. W 2024 roku odnotowaliśmy prawie 52 tys. wypożyczeń, a w systemie od początku tego roku zarejestrowało się około 3 tys. nowych osób.
 • 25 drużyn z całego świata wystartuje w wyścigu kolarskim kobiet „Śladami Królewny Anny Wazówny”. Organizatorem wyścigu jest TKK „Pacific” Toruń.
 • 23 lipca 2024 r. Przewodniczący Rady Miasta Torunia Łukasz Walkusz spotkał się z Przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Torunia Hubertem Maciejewskim.
 • Trwa postępowanie uzupełniające na rok szkolny 2024/2025 do klas I w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń.
 • 22 lipca 2024 r. Paweł Gulewski, Prezydent Miasta Torunia, powołał komisję w celu przeprowadzenia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Chęć pełnienia funkcji dyrektora CSW zgłosiło 5 osób.