Lody piernikowe Lenkiewicz | www.torun.pl

Rozwój

Lody piernikowe Lenkiewicz

Lody piernikowe z Cukierni Lenkiewicz zostały wyróżnione znakiem "Made in Toruń". Firma prowadzi kilka  kawiarni w różnych punktach miasta. Od wielu lat kolejne pokolenia torunian i turystów odwiedzających Toruń doceniają jej produkty.

Lody piernikowe, to tradycyjna receptura, wysokiej jakości składniki i niepowtarzalny, toruński smak. Założona w 1945 roku cukiernia jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek w Toruniu. Smak ciast, deserów, koktajli, a przede wszystkim lodów zachwyca torunian i przyciąga tłumy turystów. Firma posiada 8 punktów zlokalizowanych w różnych częściach miasta, oferuje także sprzedaż internetową, by dotrzeć ze swoimi produktami do jak największej liczby klientów.

Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje rozmowę z jednym z właścicieli cukierni - Maciejem Lenkiewiczem:

Najczęściej czytane aktualności

 • Koronawirus, Miasto
  319 osób zgłosiło się do punktu w toruńskiej galerii Plaza i przyjęło szczepionkę przeciw koronawirusowi. W niedzielę, 13 czerwca 2021 r. na chętnych czekamy na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego i w Miejskiej Przychodni Specjalistycznej.
 • Miasto
  Na 13 czerwca 2021 r. zaplanowano drugi i ostatni dzień pikniku w Muzeum Twierdzy Toruń. Po deszczowej sobocie, niedziela zapowiada się ciepła i bez opadów. Zapraszamy!
 • Grafika epidemiczna dla Torunia
  Koronawirus, Miasto
  W Toruniu w ciągu ostatniej doby potwierdzono 3 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Nie odnotowano ofiar śmiertelnych.
 • Kultura, Miasto
  Na ostatni weekend sezonu artystycznego Toruńska Orkiestra Symfoniczna przygotowała weekend poświęcony rosyjskiemu kompozytorowi Igorowi Strawińskiemu. 11 czerwca publiczność w CKK Jordanki wysłuchała koncertu "Ogniste fajerwerki".
 • Miasto, Sport
  W 9. rundzie PGE Ekstraligi eWinner Apator Toruń uległ przed własną publicznością drużynie Bertard Sparta Wrocław 36:54.
 • Na zdjęciu toruńska starówka w deszczu
  Miasto
  W sobotę, 12 czerwca 2021 r. na terenie Torunia i powiatu toruńskiego mogą wystąpić nagłe opady gradu i burze.