Salon Agata otwarty | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Salon Agata otwarty

Biznes, Miasto
Data publikacji: 09 października 2020
Autor: Magdalena Winiarska
Na zdjęciu widac ekspozycję mebli wypoczynkowych w salonie Agata Meble

Od 8 października 2020 r. torunianie mogą robić zakupy w Salonie Agata przy ul. Olsztyńskiej 15.

Salon w Toruniu zajmuje powierzchnię 12 308 m kw. Obok powstał parking z 368 miejscami postojowymi. W dniu 9 października 2020 r. obiekt odwiedził prezydent Michał Zaleski, spotykając się z przedstawicielami zarządu spółki Agata SA. Jak podkreślił prezydent, powstanie sklepu wielkopowierzchniowego to ważna inwestycja w mieście, która przyniosła także dużą liczbę miejsc pracy.

Toruński sklep jest trzydziestym, jaki firma Agata SA otworzyła w Polsce. W listopadzie 2017 roku nabyła w drodze przetargu nieograniczonego za ponad 6,6 mln zł  nieruchomość przy ul. Olsztyńskiej, gdzie dwa lata później rozpoczęła budowę obiektu. Jest to drugi salon w województwie kujawsko-pomorskim, pierwszy powstał we Włocławku.

W salonie przy ul. Olsztyńskiej mamy blisko 100 boksów inspiracyjnych, gdzie pokazane są przykładowe aranżacje np. pokoju dziennego, sypialni, kuchni czy pokoju dziecięcego. W asortymencie znajdziemy artykuły ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych. Niezdecydowani klienci mogą skorzystać z pomocy doradców, projektantów, ekspertów.

Fot. Sławomir Kowalski

Najczęściej czytane aktualności

  • Poznaliśmy pierwsze nazwiska zaproszonych artystów!
  • 11 czerwca 2024 r. prezydent Paweł Gulewski spotkał się z Radami Okręgów Staromiejskie i Bydgoskie.
  • Prezydent Torunia wydłużył termin zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
  • W dniach 15-17 czerwca 2024 r. przypada 100 – lecie maratonu w Polsce. To właśnie w Grodzie Kopernika 15 czerwca 1924 r. miała miejsce meta pierwszego, najdłuższego biegu maratońskiego w Polsce.
  • Do 30 czerwca 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
  • Budowa nowej linii tramwajowej do pętli przy ul. Heweliusza nagrodzona Medalem Europejskim!
  • Drużyna chłopców U12 Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia "Edukacja" w Toruniu odniosła wielki sukces w XXIV edycji Pucharu Tymbarka. Zespół zajął 4. miejsce w całej Polsce, w swojej kategorii wiekowej.   - To ogromne osiągnięcie dla naszej szkoły i miasta Torunia. Nasza drużyna wykazała się nie tylko doskonałymi...
  • We wrześniu 2024 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędą się warsztaty profilaktyczne w ramach miejskiego programu profilaktyki uzależnień.