Utrudnienia w rejonie Długiej | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Utrudnienia w rejonie Długiej

Drogi, Miasto, MZK
Data publikacji: 10 listopada 2022
Autor: Sylwia Derengowska
Plansza z białym napisem "Uwaga" i białym wykrzyknikiem na czerwonym tle

Od 15 listopada 2022 r., przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, planowane jest układanie ostatniej warstwy bitumicznej, tzw. warstwy ścieralnej, na północnej oraz południowej jezdni ul. Długiej. Będzie się to wiązało z utrudnieniami w ruchu - informuje Generalny Wykonawca budowy nowej linii tramwajowej.

Masa układana będzie na całej ul. Długiej, na odcinku od Szosy Chełmińskiej do ronda Czadcy wraz ze wszystkimi skrzyżowaniami. W trakcie prowadzenia prac - w godz. 8:00-17:00 - będą występowały utrudnienia w przejeździe ul. Długą, dostępie do posesji i parkingów oraz korzystaniu ze wszystkich skrzyżowań na wskazanym odcinku ul. Długiej.

Planowany harmonogram robót:

 • 15 listopada – odcinek ul. Długiej od ronda Czadcy do Szosy Chełmińskiej po stronie północnej od posesji nr 1 do posesji nr 51,
 • 16 listopada – odcinek ul. Długiej od ronda Czadcy do Szosy Chełmińskiej po stronie południowej od posesji nr 8 do posesji nr 70,
 • 17 listopada – skrzyżowania ul. Długiej po stronie południowej z ul. Boboli, Zamenhofa, Moczyńskiego, Steinbornów, Mohna, Konfekcyjną,
 • 18 listopada – skrzyżowania ul. Długiej po stronie północnej z ul. Boboli, Zamenhofa, Mohna.

Prosimy o stosowanie się do znaków tymczasowej organizacji ruchu, w tym zakazu zatrzymywania i postoju pojazdów.

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: pomnik św. Jana Pawła II, obok zielone drzewo
  Miasto
  Rada Miasta Torunia podczas 53. sesji 23 marca 2023 r. przyjęła stanowisko w sprawie obrony dobrego imienia św. Jana Pawła II Honorowego Obywatela Miasta Torunia.
 • Na zdjęciu: żółte kwiaty żonkile, w tle Ratusz Staromiejski
  Miasto
  Przyszła wiosna - pora na rowery! Już w ten weekend startuje pierwsza w 2023 roku Rowerowa Masa Krytyczna. Na Zamku Krzyżackim zaś odbędą się również wiosenne warsztaty robienia świeczek i kosmetyków - będzie można się poczuć jak średniowieczni alchemicy. A do tego, jak co roku wiosną, rozpoczynają się Alternatywne Spotkania Teatralne KLAMRA.
 • Przed nami 9. Halowe Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce Masters – Toruń 2023
  Miasto, Sport
  W sobotę, 25 marca 2023 roku, w Arenie Toruń odbędzie się uroczyste otwarcie 9. Halowych Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce Masters – Toruń 2023. Wstęp na uroczystość otwarcia, a także na całe zawody jest bezpłatny. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 18.00. Ceremonię otwarcia uświetni koncert Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, która wykona...
 • Po płycie do Grudziądzkiej
  Miasto, MZK
  Od piątku, 24 marca 2023 r., nieco inaczej pojedziemy fragmentem Szosy Chełmińskiej na odcinku od targowiska miejskiego do ul. Grudziądzkiej.
 • Pies w legowisku
  Miasto
  W tym celu radni przyjęli coroczny Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt w Toruniu na rok 2023.
 • Kompania honorowa uczniów VI LO przy pomniku w al. Solidarności.
  Miasto
  W VI Liceum Ogólnokształcącym im. Zesłańców Sybiru w Toruniu może powstać oddział przygotowania wojskowego.
 • Rada Miasta Torunia podczas 53. sesji 23 marca 2023 r. przyjęła stanowisko w sprawie obrony dobrego imienia św. Jana Pawła II Honorowego Obywatela Miasta Torunia.
 • Wydarzenie odbędzie się w Toruniu w dniach 3-4 kwietnia 2023.
 • Teren pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną trafił do miejskiej oferty sprzedażowej. Działkę na lewobrzeżu w Toruniu będzie można kupić w przetargu 16 maja 2023. Cena wywoławcza wynosi 1 800 000 zł.
 • Jak co roku Toruń włącza się w obchody „Godziny dla Ziemi WWF” – 25 marca 2023 r. od 20:30 do 21:30 wyłączona zostanie część iluminacji w mieście.   W 2023 roku „Godzina dla Ziemi WWF” w Polsce poświęcona jest walce z zanikiem różnorodności biologicznej. Według najnowszego raportu WWF Living Planet Report w ciągu ostatnich 50 lat liczebność...
 • To będzie jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w historii polskiego sportu! Kujawy i Pomorze w 2026 roku będą organizatorem halowych mistrzostw świata w lekkiej atletyce. Impreza odbędzie się w Arenie Toruń, w której dwa lata temu lekkoatleci rywalizowali o medale halowych mistrzostw Europy.
 • Uroczystość jest bezpłatna i otwarta dla wszystkich, którzy chcą oddać hołd niewinnym istotom i modlić się za ich dusze.
 • Już 23 marca 2023 roku odbędzie się 53. sesja Rady Miasta Torunia.
 • 24 marca 2023 r. o godz. 12.30 w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Grunwaldzkiej 33/35 w Toruniu odbędzie się XX edycja Miejskiego Konkursu Historycznego „Dzieje Torunia”.