Ważne Numery | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Ważne Numery

Data wydarzenia
-
Zdjęcie ze spektaklu Ważne numery
Opis wydarzenia: 

Podczas spektaklu dowiecie się, co wydarzyło się przy straganie Pani Cybluskiej. Zaginięcie małego psiaka, choroba, a nawet pożar! Na szczęście w pobliżu jest dzielny Policjant Ignacy, który razem z dziećmi przebranymi za pogotowie, straż pożarną, policję, straż miejską oraz ekipę sprzątająca, ruszają na pomoc Pani Cybulskiej, podobnie jak my wspólnie pomagamy teraz Ukrainie!

Podczas spektaklu Ważne Numery, każdy będzie miał możliwość wsparcia potrzebujących. Wstępem na wydarzenie jest datek w dowolnej kwocie, który zostanie przekazany dla osób z Ukrainy.

Zespół tworzący teatr objazdowy Teatr Magmowcy wystawia spektakle dla dzieci na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego od ponad 10 lat. Ich celem jest zapewnienie nam artystycznego i emocjonalnego doświadczenia, które na długo zapadnie nam w pamięć.

Wstęp wolny.

Data: 
12.03.2022 18:00
Miejsce: 
Dwór Artusa, Filia Dom Muz Podgórz, ul. Poznańska 52
Kategoria wydarzenia: 
Teatr
Położenie: 

Najbliższe wydarzenia

Pokaż więcej

Najczęściej czytane aktualności

  • Poznaliśmy pierwsze nazwiska zaproszonych artystów!
  • 11 czerwca 2024 r. prezydent Paweł Gulewski spotkał się z Radami Okręgów Staromiejskie i Bydgoskie.
  • Prezydent Torunia wydłużył termin zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
  • W dniach 15-17 czerwca 2024 r. przypada 100 – lecie maratonu w Polsce. To właśnie w Grodzie Kopernika 15 czerwca 1924 r. miała miejsce meta pierwszego, najdłuższego biegu maratońskiego w Polsce.
  • Do 30 czerwca 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
  • Budowa nowej linii tramwajowej do pętli przy ul. Heweliusza nagrodzona Medalem Europejskim!
  • Drużyna chłopców U12 Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia "Edukacja" w Toruniu odniosła wielki sukces w XXIV edycji Pucharu Tymbarka. Zespół zajął 4. miejsce w całej Polsce, w swojej kategorii wiekowej.   - To ogromne osiągnięcie dla naszej szkoły i miasta Torunia. Nasza drużyna wykazała się nie tylko doskonałymi...
  • We wrześniu 2024 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędą się warsztaty profilaktyczne w ramach miejskiego programu profilaktyki uzależnień.