Tak się robi biznes na starówce, odc. 9 [film] | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Tak się robi biznes na starówce, odc. 9 [film]

W kolejnym odcinku cyklu "Tak się robi biznes na starówce" Centrum Wsparcia Biznesu rozmawia z Rafałem Pruchnickim z firmy Jubiler Karkosik, której salon od lat mieści się na rogu ulic Chełmińskiej i Szewskiej.

Jubiler Karkosik to firma z długimi tradycjami. Na rynku istnie już od ponad dwudziestu lat (do 2013 roku działała pod nazwą Eliza) - pierwszy sklep jubilerski powstał w 1989 roku, a działalność jest kontynuowana i udoskonalana do dziś. Dzięki temu Jubiler Karkosik i jego salony cieszą się zaufaniem, popularnością i dużym uznaniem.

W 2013 roku, zmieniając nazwę i wystrój salonów, Jubiler Karkosik rozpoczął nowy rozdział swojej historii. Obecnie w ofercie ma biżuterię markową, w tym kolekcje następujących uznanych firm: Pandora, Michael Kors, Emporio Armani, Police, Nomination, Guess, Ops, Spark, Oxmo, Melano, Lemoniq  i inne. W skład oferty wchodzą również zegarki, firma jest oficjalnym przedstawicielem uznanych szwajcarskich marek: Longines, Certina, Tissot, Epos, Gucci, G-Shock, jak też światowych  marek fashion,  takich jak Fossil, Diesel, Lacoste, Guess, Tommy Hilfinger, Esprit, Danish Design, Stamps i inne. Jest także bardzo szeroki wybór pierścionków zaręczynowych, jak również obrączek ślubnych wykonanych z żółtego i białego złota oraz z tytanu. Ponadto Jubiler Karkosik oferuje bogactwo biżuterii złotej, także z brylantami, biżuterii srebrnej oraz biżuterii z kamieniami szlachetnymi. Zajmuje się także wytwarzaniem biżuterii z bursztynu, kamieni ozdobnych, naturalnych, pereł i kryształów Swarovskiego. Poza biżuterią w asortymencie znajdują się również, zegary szafkowe, szkło ozdobne i inne artykuły dekoracyjne. Można tam też wymienić starą lub zniszczoną biżuterię na nowe wyroby, prowadzony jest także skup złota i srebra

„Tak się robi biznes na starówce” to projekt Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu, prezentujący sylwetki przedsiębiorców, którzy swoją działalność związali z zespołem staromiejskim. Właściciele firm, salonów tatuażu, lokali gastronomicznych, księgarni, punktów usługowych, sklepów, biur podróży czy piekarni opowiadają o tym, dlaczego zainwestowali w działalność na toruńskiej starówce.

Co tydzień w rozmowie z cyklu „Tak się robi biznes na starówce!” rozmawiamy z właścicielami firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie zespołu staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą  biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji, jaką jest toruńska starówka.



Realizacja: Red Cow Studio/Tomasz Gezela



Najczęściej czytane aktualności

  • Na zdjęciu: biegacze na starcie
    Miasto, Sport
    Trzynasta edycja toruńskiej „dyszki” i towarzyszącej „piątki” odbędzie się 12 maja 2024 r. Dzień wcześniej zaplanowana jest rywalizacja dla dzieci i młodzieży.
  • Kultura, Miasto, Sport
    W ten weekend w Toruniu królują studenci i siatkówka. Ci pierwsi świętują Piernikalia. Nasi siatkarze CUK Anioły zaś walczą o awans do pierwszej ligi.
  • Inwestycje, Miasto
    W ostatnim czasie miasto zrealizowało inwestycję pn. "Przywróćmy dawny blask schodom w Parku Miejskim na Bydgoskim Przedmieściu".
  • Kultura, Miasto, Sport
    Zespołu Pieśni i Tańca „Młody Toruń" obchodzi 60-lecie obecności na scenie. 11 maja 2024 r. w Baju Pomorskim odbył się koncert okolicznościowy z udziałem wychowanków i absolwentów, którzy zaprezentowali znane utwory ludowe.
  • Rafał Pietrucień i Dagmara Zielińska będą zastępcami Prezydenta Miasta Torunia Pawła Gulewskiego
    Miasto
    Poznaliśmy nazwiska dwóch z trzech zastępców Prezydenta Miasta Torunia Pawła Gulewskiego. Są nimi Rafał Pietrucień i Dagmara Zielińska.
  • Nabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025
    Miasto
    13 maja 2024 r. rusza nabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025.
  • W piątek 10 maja 2024 r. w obrębie toruńskiej starówki odbył się krajoznawczo - historyczny Marsz na Orientację "Śladami toruńskich flisaków".
  • Trwa rozbudowa Szosy Okrężnej. Inwestycja jest realizowana na odcinku od ul. Łukasiewicza do Trasy Prezydenta Raczkiewicza.
  • Młodzież, która chce kształcić się w różnych zawodach, może zdobywać praktyczne umiejętności w nowoczesnych pracowniach, które funkcjonują w toruńskich szkołach. To ważna informacja szczególnie dla ósmoklasistów – 13 maja 2024 r. rusza rekrutacja do szkół ponadpodstawowych.
  • Toruń otrzymał ponad 2,2 mln zł dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na dwa miejskie obiekty ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, w ramach Programu Sportowa Polska 2023.
  • Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu naszą najnowszą wystawę pt. „Autobusem i tramwajem po dawnym Toruniu”, która eksponowana będzie w Muzeum Historii Torunia w Domu Eskenów, oddziale Muzeum Okręgowego w Toruniu.
  • Poznaliśmy nazwiska dwóch z trzech zastępców Prezydenta Miasta Torunia Pawła Gulewskiego. Są nimi Rafał Pietrucień i Dagmara Zielińska.
  • 12 maja 2024 r. w godz. 13.30-19.00 odbędzie się XXIV Festyn Parafialny „Tu są moje Czerniewice”.
  • Marszałek Piotr Całbecki rozpoczyna swoją piątą kadencję przewodniczącego zarządu województwa kujawsko-pomorskiego. Na wczorajszej (9 maja) pierwszej sesji nowo wybranego sejmiku województwa wybrano także wicemarszałków i członków zarządu województwa. – Drużyna buduje i daje szansę na zwycięstwo. Tworzymy drużynę, która będzie kontynuować...